Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Маґістратська,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.30 до 17.30;
п’ятниця – з 8.30 до 16.15;
обідня перерва – з 12.15 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

03 ЛЮТОГО 2023 РОКУ У М. СУМИ ВІДБУДУТЬСЯ УСТАНОВЧІ ЗБОРИ З ФОРМУВАННЯ НОВОГО СКЛАДУ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Повідомляємо, що у зв’язку із закінченням строку повноважень складу молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації, 03 лютого 2023 року об 11:00 годині в актовій залі на Першотравневій, 29 (м. Суми) відбудуться установчі збори з формування нового складу молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації у змішаному форматі (офлайн та онлайн). Враховуючи обставини, які склалися сьогодні в країні, у разі зміни інформації щодо місця, часу та порядку проведення установчих зборів буде повідомлено додатково.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 р. №1198 «Про затвердження типових положень про молодіжні ради» (зі змінами), розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації – керівника обласної військової адміністрації від 05.12.2022 № 441-ОД (переглянути) утворено та затверджено персональний склад ініціативної групи для формування нового складу молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації, яка є відповідальною за підготовку та проведення установчих зборів зі створення обласної молодіжної ради.

На першому засіданні ініціативної групи було визначено дату, час, місце та порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв, відповідальних осіб та перелік документів для участі в установчих зборах.

До участі в установчих зборах запрошуються представники інститутів громадського суспільства, органів учнівського та студентського самоврядування, молодіжних рад та центрів.

До складу молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, які є:

- представниками молодіжних рад при сільських, селищних, міських, районних у містах радах, утворених на території регіону (за згодою);

- представниками інститутів громадянського суспільства, що провадять діяльність у сфері молодіжної політики, які зареєстровані в установленому порядку та/або провадять діяльність на території регіону (за згодою);

- представниками органів студентського та учнівського самоврядування та їх обласних об’єднань (за згодою);

- представниками молодіжних центрів із правом дорадчого органу (за згодою).

Звертаємо Вашу увагу, що до складу молодіжної ради може бути обрано не більше одного представника від кожного інституту громадянського суспільства, що виявив бажання увійти до складу молодіжної ради.

Порядок проведення установчих зборів

Під час проведення установчих зборів, які відкриває уповноважений представник ініціативної групи, з числа кандидатів до складу молодіжної ради обирається лічильна комісія, голова, секретар установчих зборів, заслуховується інформація голови або іншого уповноваженого члена попереднього складу молодіжної ради про її діяльність, а також обирається новий склад молодіжної ради.

Склад молодіжної ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатів, які особисто присутні на установчих зборах.

Кількісний склад молодіжної ради визначається установчими зборами.

Строк повноважень складу молодіжної ради становить два роки.

Протокол установчих зборів буде оприлюднено на веб-сторінці управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації офіційного веб-порталу місцевих органів виконавчої влади Сумської області.

Порядок подання заяв для участі в установчих зборах

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява за встановленою формою (переглянути), згідно з Додатком до Типового положення про молодіжну раду регіонального рівня, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 р. № 1198 «Про затвердження типових положень про молодіжні ради» (зі змінами), підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

- прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу молодіжної ради;

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації.

Документи для участі в установчих зборах можна подати будь-яким зручним способом:

1) надіслати поштою у паперовому варіанті на ім’я Данілової Дар’ї Едуардівни (Укрпошта – вул. Прокоф'єва, 16/1, Суми, 40016; Нова пошта – відділення № 9) або передати їй особисто, попередньо зателефонувавши за номером 095 572 68 54;

2) надіслати скановані копії документів на електронну пошту  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

3) шляхом онлайн заповнення реєстраційної форми, до якої в обов’язковому порядку прикріплюються скановані форми відповідних документів, за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSevq0x7TXVwF3QoQ-eSibHmiptgGE0_Outtnwk14nn_oqny8g/viewform.

Відповідальна особа за збір документів в електронному форматі – Бондаренко Максим Олександрович, тел.: 066 610 75 48.

Приклади типових документів, необхідних для подачі до участі в установчих зборах можна знайти за посиланням:

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1mSjH9uypWpM4NSusWyEFejvFRzHvunSJ

Документи для участі в установчих зборах приймаються ініціативною групою до 05 січня 2023 року включно.

Контактні особи: Бондаренко Максим, тел. 066 610 75 48; Данілова Дар’я, тел. 095 572 68 54, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.