Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Маґістратська,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.30 до 17.30;
п’ятниця – з 8.30 до 16.15;
обідня перерва – з 12.15 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ЗАЯВОК ДО СКЛАДУ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ УТВЕРДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ТА ГРОМАДЯНСЬКОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2023 р. № 364 «Про затвердження Типового положення про координаційну раду з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевому органі виконавчої влади, органі місцевого самоврядування» Сумська обласна державна адміністрація оголошує про прийом пропозицій до складу координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Сумській обласній державній адміністрації (далі – Координаційна рада).

БЕСІДА «ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ» В РАМКАХ ПРОЄКТУ «ЄДИНА УКРАЇНА»

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.

Міністерство молоді та спорту України запрошує на лекцію-бесіду, де йтиме мова про битву, яка символізує патріотизм, стійкість і самопожертву української молоді в боротьбі за державність.

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РОБОТА ЩОДО ВНЕСЕННЯ СПОРТИВНИХ СПОРУД ДО ЕЛЕКТРОННОГО РЕЄСТРУ

 

Основна мета впровадження Електронного реєстру – створення зручного, простого для користувачів інструменту, що буде відповідати сучасним вимогам, міститиме актуальну інформацію про спортивні споруди, дасть можливість вести статистичну звітність.

Система передбачає можливість власникам спортивної споруди зареєструвати її онлайн, а співробітникам територіальних громад, обласних структурних підрозділів з питань фізичної культури та спорту і Міністерству молоді та спорту України - її верифікувати.

МОЛОДІЖНІ ЦЕНТРИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЯКІ Є ДОСТУПНИМИ ДЛЯ ВСІХ КАТЕГОРІЙ МОЛОДІ

Інформація, щодо молодіжних центрів в Сумській області, які є доступними для для всіх категорій молоді, зокрема осіб з інвалідністю 

 

 

ПРОВОДИТЬСЯ ОПИТУВАННЯ СЕРЕД МОЛОДИХ ОСІБ, ПРЕДСТАВНИКІВ СУБ’ЄКТІВ МОЛОДІЖНОЇ РОБОТИ, ПРЕДСТАВНИКІВ МІСЦЕВИХ ДЕРЖАВНИХ АДМІНІСТРАЦІЙ ТА ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту планує розглянути у порядку контролю питання щодо аналізу практики застосування Закону України «Про основні засади молодіжної політики»№ 1414-IX від 27 квітня 2023 року.

Аналіз буде проведено відповідно до методики пост-законодавчого контролю (post-legislativescrutiny), що застосовується багатьма парламентами країн світу та яку можливо адаптувати до української системи парламентського контролю.

РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ПРОПОЗИЦІЙ ДО КАЛЕНДАРНОГО ПЛАНУ ЗАХОДІВ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ТА НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ НА 2024 РІК

Управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації розпочато збір пропозицій до календарного плану заходів молодіжної політики та національно-патріотичного виховання (далі НПВ) на 2024 рік.

Подані пропозиції повинні відповідати пріоритетам обласних цільових програм «Молодь Сумщини» на 2021-2025 роки та національно-патріотичного виховання на 2022-2026 роки, враховувати потреби та інтереси молоді. Після опрацювання всіх наданих пропозицій буде сформовано календарний план відповідних заходів на 2024 рік.

ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ДО УЧАСТІ В ДРУГОМУ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ СПОРТИВНОМУ МАРАФОНІ «КРОК»

Восени 2023 року у рамках Національного Фестивалю «Код Нації» ініційовано проведення низки благодійних заходів, серед яких – другий Всеукраїнський спортивний марафон «Крок»

Головною метою Марафону є проведення спортивних заходів благодійного спрямування восени 2023 року заради популяризації ідеї здорової нації та рухомого способу життя; спонукання до підвищення та розвитку українського духу в суспільстві; залучення представників з усіх областей України до участі задля утвердження моральної, духовної, національної свідомості та єдності українського народу.

УВАГА!!! У РАЗІ ОГОЛОШЕННЯ СИГНАЛУ "ПОВІТРЯНА ТРИВОГА" ВСІМ ПЕРЕЙТИ В НАЙБЛИЖЧЕ УКРИТТЯ

У разі оголошення сигналу «Повітряна тривога» припиняється робота у всіх приміщеннях адміністративної будівлі управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації. Просимо відвідувачів та персонал негайно пройти до найближчої споруди подвійного призначення або найпростішого укриття!

Відповідно до указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні»,  з метою максимального забезпечення цивільного захисту, охорони прав, свобод та законних інтересів громадян просимо дотримуватися загальних правил поведінки під час оголошення сигналу "Повітряна тривога".

3 КВІТНЯ 2023 РОКУ СТАРТУЄ ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «ЄДИНА УКРАЇНА»

Міністерство молоді та спорту України розпочинає Всеукраїнську акцію «Єдина Україна», спрямовану на формування української громадянської ідентичності серед населення.

Онлайн-проєкт покликаний поглибити знання з історії України, розповісти маловідомі факти та сформувати новий погляд на вивчення історії.

Програма 2023 року оновлена і розрахована на 14 днів онлайн навчання. Старт проєкту – 03 квітня 2023 року.

Посилання на реєстраційну форму: https://bit.ly/3Khy5co.

Детальніша інформація про проєкт за посиланням: https://t.me/only4ukraine.

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ СПІЛЬНО З УКРАЇНСЬКИМ ІНСТИТУТОМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМ’ЯТІ ПРОВОДИТЬ ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЮ «УКРАЇНА – ВІЙНА В ЄВРОПІ»

 

З 24 лютого 2022 року повномасштабним вторгненням російської армії розпочався новийетап російсько-української війни. Це – народна війна за незалежність і суверенітетУкраїни, яка триває з 2014 року. Це також війна за цивілізаційний вибір: Українавідстоює свою приналежність до європейської цивілізації і водночас – ті засадничіцінності, права і свободи, що лежать в основі Західного світу.

23 лютого 2023 року о 12:00 Міністерство молоді та спорту України спільно з українським інститутом національної пам’яті проводить онлайн-лекцію «УКРАЇНА – ВІЙНА В ЄВРОПІ».

03 ЛЮТОГО 2023 РОКУ ВІДБУДУТЬСЯ УСТАНОВЧІ ЗБОРИ З ФОРМУВАННЯ НОВОГО СКЛАДУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

 

03 лютого 2023 року об 11:00 годині в Конгрес-центрі СумДУ (м. Суми), зала «Нью-Йорк» (аудиторія 118), відбудуться установчі збори, під час яких буде сформовано новий склад молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації.

Установчі збори відбудуться у змішаному форматі: офлайн та онлайн.

Більше статей...

  1. СКЛАД КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ КОНКУРСНИХ ПРОПОЗИЦІЙ ТА ПРОВЕДЕННЯ МОНІТОРИНГУ ВИКОНАННЯ ПРОЄКТІВ У НАПРЯМКУ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ, РОЗРОБЛЕНИХ ІНСТИТУТАМИ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА НА 2023 РІК
  2. СКЛАД КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ КОНКУРСНИХ ПРОПОЗИЦІЙ ТА ПРОВЕДЕННЯ МОНІТОРИНГУ ВИКОНАННЯ ПРОЄКТІВ, РОЗРОБЛЕНИХ ІНСТИТУТАМИ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА У СФЕРІ РОБОТИ З ДІТЬМИ ТА МОЛОДДЮ, ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ЯКИХ НАДАЄТЬСЯ ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА НА 2023 РІК
  3. 16 СІЧНЯ 2023 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНИХ КОМІСІЙ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ КОНКУРСНИХ ПРОПОЗИЦІЙ ТА ПРОВЕДЕННЯ МОНІТОРИНГУ ВИКОНАННЯ ПРОЄКТІВ, РОЗРОБЛЕНИХ ІНСТИТУТАМИ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА У СФЕРІ РОБОТИ З ДІТЬМИ ТА МОЛОДДЮ НА 2022 РІК
  4. УВАГА! ВИЗНАЧЕНО КІНЦЕВИЙ ТЕРМІНИ ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ НА УЧАСТЬ В ОБЛАСНИХ КОНКУРСАХ ПРОЄКТІВ У НАПРЯМКУ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ТА НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ НА 2023 РІК