Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУВСЯ РОБОЧИЙ ВІЗИТ ПРЕДСТАВНИКІВ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ДО МІНІСТЕРСТВА МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

30 липня 2021 року представники Сумської обласної молодіжної ради в рамках робочої поїздки відвідали Міністерство молоді та спорту України. Основною метою була зустріч із заступницею Міністра молоді та спорту Мариною Попатенко. Під час візиту обговорили питання, які стосуються реалізації молодіжної політики в регіоні.

Учасники зустрічі розглядали поточний стан нормативної бази в молодіжній політиці, типові положення молодіжних рад та рекомендовані Міністерством зміни, які необхідно внести. Також юнаки та дівчата познайомилися з Асоціацією молодіжних рад та обговорили варіанти співпраці.

 Після зустрічі представники Сумської обласної молодіжної ради відвідали Всеукраїнський молодіжний центр та обговорили варіанти створення обласного молодіжного центру в нашій області.

 Після візиту в Міністерство, Молодіжну раду при Сумській ОДА запросили на робочу зустріч зі створення та внесення змін до чинних нормативно-правових актів, що регулюють молодіжну політику. Дана зустріч відбудеться на початку вересня поточного року.