Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

В ОБЛАСТІ УТВОРЕНО МОЛОДІЖНУ РАДУ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 18.12.2020 № 629-ОД утворено молодіжну раду при Сумській обласній державній адміністрації та затверджено положення про її діяльність.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 р. № 1198 «Про затвердження типових положень про молодіжні консультативно-дорадчі органи» з серпня 2020 року було розпочато процес формування обласної молодіжної ради.

Першим кроком стало збір пропозицій та проведення установчих зборів, під час яких з 35 осіб шляхом рейтингового голосування було сформовано персональний склад обласної молодіжної ради, до якої увійшло 20 осіб, та подано на затвердження голові обласної державної адміністрації.

На сьогодні обласну молодіжну раду створено офіційно, з персональним складом можна ознайомитися за посиланням: http://sm.gov.ua/images/docs/dostup/629_20.pdf

Але при цьому рада уже активно працює. Так, представниками обласної молодіжної ради уже було опрацьовано, обговорено та надано пропозиції до проєкту обласної цільової комплексної програми «Молодь Сумщини» на 2021-2025 роки. Фактично всі пропозиції є слушними та враховані.

Вітаємо молодіжну спільноту області із такою важливою подією та бажаємо успішних ефективних кроків на шляху до активної участі та залучення молоді до розвитку молодіжної політики області!