Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Маґістратська,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.30 до 17.30;
п’ятниця – з 8.30 до 16.15;
обідня перерва – з 12.15 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЧЕТВЕРТЕ ЗАСІДАННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРОЙШЛО В ОНЛАЙН ФОРМАТІ

24 лютого 2024 року на платформі Zoom відбулося чергове засідання молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації.

Протокол № 4 засідання молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації (переглянути)

 

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

23 грудня 2023 року відбулося третє засідання молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації.

На засіданні було затверджено піврічний звіт, ухвалено перелік громад для діалогів на 2024 рік та проголосовано за виключення трьох членів зі складу молодіжної ради.

Протокол №3 засідання молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації від 23.12.2023 (переглянути)

22 ЛИПНЯ 2023 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Відбулося перше засідання молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації.

На засіданні обрано голову, заступника та секретаря молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації. Затверджено постійні робочі органи Молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації, розроблено зміни до Положення про молодіжну раду при Сумській обласній державній адміністрації та інше.

Протокол №1 засідання молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації від 22.07.2023 (переглянути)

УТВОРЕНО МОЛОДІЖНУ РАДУ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 08.06.2023 № 232-ОД утворено молодіжну раду при Сумській обласній державній адміністрації, затверджено її склад та положення про її діяльність.

Наразі молодіжну раду при Сумській обласній державній адміністрації створено офіційно, з персональним складом можна ознайомитися за посиланням https://sm.gov.ua/images/docs/dostup/2022/232_23.pdfВітаємо усю молодіжну спільноту області з такою важливою подією та бажаємо натхнення, плідної роботи та успіху на шляху розвитку молодіжної політики!

03 ЛЮТОГО 2023 РОКУ ВІДБУЛИСЯ УСТАНОВЧІ ЗБОРИ З ФОРМУВАННЯ НОВОГО СКЛАДУ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Відбулися установчі збори з формування складу молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації, в яких взяли участь 71 особа з 80 кандидатів до складу молодіжної ради. На установчих зборах було заслухано звіт голови попереднього складу молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації Максименка В.С. про її діяльність.

Протокол №1 установчих зборів для формування складу молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації від 03.02.2023 (переглянути)

03 ЛЮТОГО 2023 РОКУ У М. СУМИ ВІДБУДУТЬСЯ УСТАНОВЧІ ЗБОРИ З ФОРМУВАННЯ НОВОГО СКЛАДУ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Повідомляємо, що у зв’язку із закінченням строку повноважень складу молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації,
03 лютого 2023 року об 11:00 годині в актовій залі на Першотравневій, 29 (м. Суми) відбудуться установчі збори з формування нового складу молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації у змішаному форматі (офлайн та онлайн). Враховуючи обставини, які склалися сьогодні в країні, у разі зміни інформації щодо місця, часу та порядку проведення установчих зборів буде повідомлено додатково.

До участі в установчих зборах запрошуються представники інститутів громадського суспільства, органів учнівського та студентського самоврядування, молодіжних рад та центрів.

УТВОРЕНО ТА ЗАТВЕРДЖЕНО СКЛАД ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

У зв’язку із закінченням строку повноважень молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 р. № 1198 «Про затвердження типових положень про молодіжні ради» (зі змінами), розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації – керівника обласної військової адміністрації від 05.12.2022 № 441-ОД «Про утворення ініціативної групи для формування складу молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації» утворено та затверджено склад ініціативної групи для формування складу молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації.

МОЛОДІЖНА РАДА ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАТВЕРДИЛА ПЛАН ДІЯЛЬНОСТІ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ НА 2022 РІК ТА ПЛАН ЗАСІДАНЬ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ НА 2022 РІК

20 лютого 2022 року відбулося засідання молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації, на якому затверджено План діяльності Молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації на 2022 рік та План засідань Молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації на 2022 рік.

ПРОТОКОЛ № 1 засідання молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації від 20.02.2022 (переглянути)

ОБЛАСНА МОЛОДІЖНА РАДА ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІДЗВІТУВАЛА ЗА ПЕРШИЙ РІК СВОЄЇ ДІЯЛЬНОСТІ

 

04.02.2022 в приміщені Конгрес-центру СумДУ відбувся звіт молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації за перший рік роботи.

Були озвучені основні досягнення, формат роботи, кількість та зміст проведених заходів, у тому числі в розрізі роботи комітетів ради.

Також, відповідно до Положення про раду, було обговорено план роботи ради на 2022 рік.

МОЛОДІЖНА РАДА ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ РОЗРОБЛЯЄ ПОЛОЖЕННЯ ПРО РАДНИКА З ПИТАНЬ МОЛОДІ ПРИ ГОЛОВІ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

27 листопада 2021 року відбулося 5-те засідання молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації, на порядок денний якого винесено ряд організаційних питань.

ПРОТОКОЛ № 5 засідання молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації від 27.11.2021 (переглянути)