Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

03 ЛЮТОГО 2023 РОКУ ВІДБУЛИСЯ УСТАНОВЧІ ЗБОРИ З ФОРМУВАННЯ НОВОГО СКЛАДУ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Відбулися установчі збори з формування складу молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації, в яких взяли участь 71 особа з 80 кандидатів до складу молодіжної ради. На установчих зборах було заслухано звіт голови попереднього складу молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації Максименка В.С. про її діяльність.

Протокол №1 установчих зборів для формування складу молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації від 03.02.2023 (переглянути)

03 ЛЮТОГО 2023 РОКУ У М. СУМИ ВІДБУДУТЬСЯ УСТАНОВЧІ ЗБОРИ З ФОРМУВАННЯ НОВОГО СКЛАДУ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Повідомляємо, що у зв’язку із закінченням строку повноважень складу молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації,
03 лютого 2023 року об 11:00 годині в актовій залі на Першотравневій, 29 (м. Суми) відбудуться установчі збори з формування нового складу молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації у змішаному форматі (офлайн та онлайн). Враховуючи обставини, які склалися сьогодні в країні, у разі зміни інформації щодо місця, часу та порядку проведення установчих зборів буде повідомлено додатково.

До участі в установчих зборах запрошуються представники інститутів громадського суспільства, органів учнівського та студентського самоврядування, молодіжних рад та центрів.

УТВОРЕНО ТА ЗАТВЕРДЖЕНО СКЛАД ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

У зв’язку із закінченням строку повноважень молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 р. № 1198 «Про затвердження типових положень про молодіжні ради» (зі змінами), розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації – керівника обласної військової адміністрації від 05.12.2022 № 441-ОД «Про утворення ініціативної групи для формування складу молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації» утворено та затверджено склад ініціативної групи для формування складу молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації.

МОЛОДІЖНА РАДА ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАТВЕРДИЛА ПЛАН ДІЯЛЬНОСТІ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ НА 2022 РІК ТА ПЛАН ЗАСІДАНЬ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ НА 2022 РІК

20 лютого 2022 року відбулося засідання молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації, на якому затверджено План діяльності Молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації на 2022 рік та План засідань Молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації на 2022 рік.

ПРОТОКОЛ № 1 засідання молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації від 20.02.2022 (переглянути)

ОБЛАСНА МОЛОДІЖНА РАДА ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІДЗВІТУВАЛА ЗА ПЕРШИЙ РІК СВОЄЇ ДІЯЛЬНОСТІ

 

04.02.2022 в приміщені Конгрес-центру СумДУ відбувся звіт молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації за перший рік роботи.

Були озвучені основні досягнення, формат роботи, кількість та зміст проведених заходів, у тому числі в розрізі роботи комітетів ради.

Також, відповідно до Положення про раду, було обговорено план роботи ради на 2022 рік.

МОЛОДІЖНА РАДА ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ РОЗРОБЛЯЄ ПОЛОЖЕННЯ ПРО РАДНИКА З ПИТАНЬ МОЛОДІ ПРИ ГОЛОВІ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

27 листопада 2021 року відбулося 5-те засідання молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації, на порядок денний якого винесено ряд організаційних питань.

ПРОТОКОЛ № 5 засідання молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації від 27.11.2021 (переглянути)

МОЛОДІЖНА РАДА ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ РОЗРОБЛЯЄ ЗМІНИ ДО ПОЛОЖЕННЯ ПРО МОЛОДІЖНУ РАДУ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

31 жовтня 2021 року відбулося 4-те засідання молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації, на порядок денний якого винесено ряд організаційних питань.

ПРОТОКОЛ №4 засідання молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації від 31.10.2021 (переглянути)

ПРЕДСТАВНИКИ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ

 

03-05 вересня 2021 року в м. Харків відбувся І Всеукраїнський форум для представників молодіжних консультативно-дорадчих органів, який об’єднав 110 молодих та активних представників консультативно-дорадчих органів та молодь з ініціативних груп, яка зацікавлена в питаннях розвитку молодіжних рад у своїх громадах з різних куточків України. У форумі взяли участь 5 членів молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації.

Метою заходу стало обмін досвідом та кращими національними практиками в напрямі розвитку молодіжних консультативно-дорадчих органів в Україні, напрацювання та обговорення політики розвитку молодіжних рад, визначення стратегії розвитку на подальші роки.

У М. КИЇВ ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННІ РОБОЧОЇ ГРУПИ З РОЗРОБКИ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ ЩОДО ФОРМУВАННЯ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ У НАПРЯМІ ДОТРИМАННЯ ГАРАНТІЙ УЧАСТІ МОЛОДІ

 

30 серпня 2021 року заступник голови молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації Максим БОНДАРЕНКО взяв участь у першому засіданні робочої групи з розробки нормативно-правових актів щодо формування молодіжної політики у напрямі дотримання гарантій участі молоді, яке відбулося у м. Київ у приміщенні Клубу Кабінету Міністрів України.

У відкритті засідання взяли участь заступник Міністра молоді та спорту Марина ПОПАТЕНКО та Державний секретар Кабінету Міністрів України Олександр ЯРЕМА.

МОЛОДІЖНА РАДА ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРОДОВЖУЄ АКТИВНО ПРАЦЮВАТИ НАД РОЗВИТКОМ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ СУМЩИНИ

14 серпня 2021 року в онлайн-режимі відбулося 3-тє засідання молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації, на порядок денний якого було винесено окрім організаційних питань, ряд цікавих ініціатив.

ПРОТОКОЛ № 3 засідання молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації від 14.08.2021 (переглянути)

ОБЛАСНА МОЛОДІЖНА РАДА ПРОДОВЖУЄ ПІДВИЩУВАТИ РІВЕНЬ КОМПЕТЕНТНОСТІ СВОЇ УЧАСНИКІВ

05-08 серпня 2021 року відбулися третій та четвертий тренінги для членів обласної та місцевих молодіжних рад за модулями «Лідерство, робота в команді» та «Соціальний лобізм».

Так, 05-08 серпня 2021 року відбулися третій та четвертий тренінги для членів обласної та місцевих молодіжних рад за модулями «Лідерство, робота в команді» та «Соціальний лобізм». Всього навчальна група складалася з 21 особи, до складу якої увійшли члени обласної молодіжної ради, а також члени молодіжних рад з м.Ромни, Лебедин, Шостка, Білопілля. Всього навчальна група складалася з 21 особи, до складу якої увійшли члени обласної молодіжної ради, а також члени молодіжних рад з м.Ромни, Лебедин, Шостка, Білопілля.