Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ОГОЛОШЕНО ОБЛАСНІ КОНКУРСИ ПРОЄКТІВ У СФЕРІ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ТА НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ НА 2023 РІК

Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації оголошує обласні конкурси проєктів у сфері молодіжної політики (далі – КОНКУРС 1) та національно-патріотичного виховання (далі – КОНКУРС 2), розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка у 2023 році.

Основні положення та вимоги.

Конкурсні пропозиції приймаються у друкованій та електронній формі з 01 липня до 21 жовтня 2022 року щоденно, крім суботи та неділі з 8:00 до 17:15 години, п’ятниця з 8:00 до 16:00 години за адресою: м. Суми, вул. Першотравнева, 29, ІV поверх, 65 каб., тел. (0542) 61 09 16.

Перелік пріоритетних завдань, на реалізацію яких повинні спрямовуватися проєкти інститутів громадянського суспільства, що подаються для участі у КОНКУРСІ 1 є наступними:

1. Забезпечення дієвості механізмів участі молоді у житті області та власних громад.

2. Популяризація здорового способу життя серед молоді.

3. Підвищення спроможності молоді, розвиток системи неформальної освіти.

4. Розвиток кадрового потенціалу.

5. Розвиток молодіжної інфраструктури та механізмів її ефективного використання. Створення обласного молодіжного центру та сприяння створенню молодіжних центрів у громадах області, у тому числі на базі існуючих комунальних установ.

6. Підтримка соціально вразливої молоді.

У КОНКУРСІ 2 відповідно:

1. Формування української громадянської ідентичності.

2. Військово-патріотичне виховання.

3. Формування науково-методологічних і методичних засад національно-патріотичного виховання.

Проєкти для участі у конкурсах можуть подати: інститути громадянського суспільства, які діють в Сумській області, є юридичними особами та зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за півроку до оголошення (до 30.06.2022) конкурсу, за умови, що інститут громадянського суспільства бере участь у співфінансуванні проєкту в розмірі не менше як 15 відсотків необхідного обсягу фінансування. Внесок для виконання проєкту може здійснюватися у вигляді матеріальних чи нематеріальних ресурсів, у тому числі як оплата вартості приміщення, техніки, обладнання.

Інститут громадянського суспільства може подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.

Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів одного проєкту, що подається для участі у конкурсах, у сумі до 150 000,00 гривень (сто п’ятдесят тисяч гривень 00 копійок).

Документація має бути підготовлена українською мовою і складатися з:

1) заява про участь у конкурсі, складена за формою, що затверджена організатором конкурсу, із зазначенням найменування інституту громадянського суспільства та назви проєкту за підписом керівника або уповноваженої особи інституту громадянського суспільства, скріпленим його печаткою (у разі наявності) (Додаток 1);

2) опис (Додаток 2) та кошторис витрат (Додаток 3) (оригінал), необхідних для виконання проєкту, за формою, що затверджена організатором конкурсу;

3) листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (в разі їх залучення до реалізації проєкту);

4) інформацію про діяльність інституту громадянського суспільства, зокрема про досвід виконання проєктів протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування інституту громадянського суспільства його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення (Додаток 4).

Конкурсна пропозиція складається державною мовою.

Відповідальність за достовірність інформації, що міститься у конкурсній пропозиції, покладається на учасника конкурсу.

Подана конкурсна пропозиція не повертається учасникові конкурсу.

Конкурсна документація, надана до управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації в неналежному вигляді або після закінчення строків зазначених вище, розглядатися не буде!

 

Контактна особаНіна КІШІНЕЦЬ – головний спеціаліст відділу у справах молоді управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, тел.: (095) 156 17 28.