Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Маґістратська,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.30 до 17.30;
п’ятниця – з 8.30 до 16.15;
обідня перерва – з 12.15 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДО ПЕРЕЛІКУ ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ПРОЄКТІВ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА ЗА ПРІОРИТЕТАМИ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ НА 2022 РІК ВНЕСЕНО ЗМІНИ

02 лютого 2022 року відбулося 4-е засідання конкурсної комісій для розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання проєктів у напрямку молодіжної політики, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка на 2022 рік.

У зв’язку з відмовою однієї з громадських організацій, що стала переможцем обласного конкурсу проєктів у сфері молодіжної політики на 2022 рік, від реалізації проєкту (ГО «Сім’я та школа», проєкт «Пілотний наметовий табір лідерів учнівського самоврядування «Z@lуot»), вивільнилася сума коштів у розмірі 73 387,00 гривень. Відповідно до п.25 Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка: «У разі письмової відмови переможця конкурсу від виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) організатор конкурсу приймає рішення про подальше спрямування бюджетних коштів з урахуванням необхідності виконання завдань, визначених на бюджетний період організатором конкурсу».

Так, управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, як організатором конкурсу, було прийнято рішення винести на розгляд конкурсної комісії питання підтримки за рахунок вивільнених коштів проєкту, що є наступним у рейтингу (Протокол № 2 засідання конкурсної комісії для розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка на 2022 рік від 16.12.2021). Таким проєктом є проєктна пропозиція ГО «Простір рівних можливостей» - «Молодіжний простір с. Мала Рибиця Миропільської ТГ».

Рішенням конкурсної комісії (протокол засідання № 4 від 02.02.2022) було вирішено підтримати та включити до переліку проєктів – переможців обласного конкурсу проєктів у сфері молодіжної політики на 2022 рік Ваш проєкт «Молодіжний простір с. Мала Рибиця Миропільської ТГ» та надати фінансову підтримку на його реалізацію за рахунок коштів обласного бюджету у сумі 73387,00 грн (сімдесят три тисячі триста вісімдесят сім грн. 00 коп.)

Протокол засідання комісії додається (переглянути).

Із записом засідань конкурсної комісій можна ознайомитися та переглянути на каналі управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=3YyfjcBrmYI