Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Маґістратська,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.30 до 17.30;
п’ятниця – з 8.30 до 16.15;
обідня перерва – з 12.15 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Оголошено Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді

Національне агентство України з питань державної служби та Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, з метою створення умов для пошуку, підтримки i розвитку амбітної та вмотивованої молоді, розширення її участі у формуванні та реалізації державної політики і державного управління, формування інтересу у молодого покоління до державної служби та покращення іміджу державних службовців у суспільстві оголошує Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді (далі – Конкурс), що організовується за підтримки Спілки молодих державних службовців України.

Детальну інформацію про Конкурс можна знайти на офіційному веб-сайті Конкурсу: https://vseukrainskyi-konkurs2020.mozello.com/.

Львівщина запрошує долучитися до вишколу «Гвардієць»

Міністерство молоді та спорту України спільно з Національною гвардією України та управлінням молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації з 12 по 16 серпня 2024 року проводитимуть у Львівській області Всеукраїнський вишкіл «Гвардієць». Метою заходу є практична підготовка молоді до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, а також відпрацюванню військових навиків, зокрема ознайомлення з особливостями служби у лавах Національної Гвардії України.

Умови участі та реєстрація команд за посиланням: http://surl.li/cctmdy. Відшкодування проїзду, проживання та харчування за рахунок організаторів.

У молодіжних просторах Свеси та Дружби пройшли ігрові марафони з настільних ігор

7 та 8 липня 2024 року відвідувачі «МЦ Start» у селищі Свеса та молодіжного простору у м. Дружба долучилися до гри в настільні ігри, насолодилися атмосферою, склали власний рейтинг улюблених «настолочок» та відчули на собі антистрес-ефект процесу гри.

 

Захід відбувся в рамках комплексу заходів, спрямованих на підтримку ментального здоров’я молоді, за фінансової підтримки управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації.

 

В Сумах відбулося перше засідання координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності

Даний консультативно-дорадчий орган, що створений при обласній військовій адміністрації, об’єднує зусилля влади та громадськості у формуванні патріотичної свідомості молоді.

Як зазначила заступниця начальника ОВА Олена БОЙКО, яка очолює цей дорадчий орган, до складу Координаційної ради максимально увійшли представництва, які опікуються формуванням державної політики у сфері національно-патріотичного виховання.

Протокол № 1 робочого  засідання  координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Сумській обласній державній адміністрації

Українська асоціація молодіжних рад розробила та презентувала посібник «Формування голосу молоді: посібник для молодіжних рад»

Метою посібника є надати молодіжним радам, ініціативним групам, активістам, молодіжним працівникам і діячам громадського сектору необхідні знання та інструменти, які були сформовані на основі роботи з молодіжними радами-учасницями програми «Незламна молодь: молодіжні ради» протягом року.

Для того, щоб отримати онлайн варіант посібника, необхідно заповнити коротку форму за посиланням https://forms.gle/3o5mJQ4b3tQdJ4iz9

СПОРТСМЕНИ СУМЩИНИ З МЕДАЛЯМИ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З РАДІОСПОРТУ СЕРЕД ЮНАКІВ

У період з 30 червня до 03 липня 2024 року у місті Оргіїв (Республіка Молдова) відбувся юнацький чемпіонат світу з радіоспорту, у якому взяли участь і спортсмени Сумської області.

 У складі національної збірної команди України виступали представники Сумщини, вихованці комунального закладу Сумської обласної ради «Дитячо-юнацька спортивна школа «Чемпіон» та вихованці Кролевецької ДЮСШ «Олімп», які показали чудові результати.