Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Сумчанин Олександр Валявський став переможцем 4-го етапу Кубка ФАУ з кантрі-кросу для квадроциклів «Ukrainian Cross - Country»

У м. Києві 08.06.2013 року пройшов 4-й етап Кубка ФАУ з кантрі-кросу для квадроциклів «Ukrainian Cross - Country». У гонці взяли участь 54 екіпажі з Києва, Сум, Згуровки, Кіровограда, Донецька, Красного Луча, Стаханова, Луганська, Лисичанська, Харкова. Призові місця в ньому зайняли відомі спортсмени Сумщини Олександр та Олексій ВАЛЯВСКИЕ.

Сумчанин Олександр Валявський став переможцем змагань, його брат Олексій посів третє місце. З-за поломки квадроцикла втратив 4 хвилини, але встановив абсолютний рекорд кола, за що був нагороджений грамотою.

 

Срібним призером змагань став луганчанин Кирило Гусєв.

Етап пройшов під назвою «Пирогово. Київське літо». На старт змагань вийшли і новачки, і імениті спортсмени, такі як Віктор ЯНУКОВИЧ-молодший, Сергій ОСАДЧИЙ, Валерій ГОРБАНЬ, Володимир МАКАРЕНКО і багато хто інші.

Перші заїзди класів «ATV-Junior», «UTV-Junior», «ATV-Cross» пройшли при гарній погоді. Але в момент старту класів «UTV-800» і «UTV-1000» раптово почалася гроза, осложнившая рух всім екіпажам. Став слизьким грунтове покриття змушувало до филигранному управління на високих швидкостях. Хоча така погода була на руку глядачам: під навісами вздовж траси вони з цікавістю спостерігали багаторазовими відкиданням екіпажів.