Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

За підтримки Губернатора Сумщини Юрія ЧМИРЯ пройшов 2-ий етап Чемпіонату України з гонок на прискорення

Федерація Автоспорту Сумщини на чолі з її президентом  Вадимом Лисим, знов підтвердила свою репутацію серйозного і професійного організатора масштабних та феєричних спортивних подій.

8 липня в аеропорту міста Конотоп Сумської області, який вже став традиційним місцем проведення автоперегонів, за підтримки губернатора Сумщини Юрія ЧМИРЯ пройшов 2-ий етап Чемпіонату України з гонок на прискорення.

Для участі в змаганні прибули провідні відомі в Україні спортсмени на своїх гоночних автомобілях – це, зокрема: Андрій Кравченко, Михайло Фетюхін, Ігор Коряка, Сергій Білик, Юрій Кравченко, Олександр Контаністов, Костянтин Нечухрай, Дмитро Заргана, Сергій Зінченко. Ці та багато інших знакових імен для автоспорту привабили на місце події прихильників швидкості не тільки з Конотопа та Сумської області,  а й з інших регіонів нашої країни та навіть Росії.

2-й етап чемпіонату України з драг-рейсингу став, безперечно, захоплюючим видовищем, з року в рік кількість фанатів автоспорту та бажаючих долучитися до змагань зростає, на глядацьких трибун зашкалює азарт і вирують емоції, адже навіть тих, хто вперше побував на такому заході, не могли не вразити майстерність пілотів, впевненість і спортивна агресивність їх машин, краса фігур пілотажу.

За підсумками змагань визначились переможці, ним стали у класі
Pro FWD Попов Віктор на Opel Kadett, у Pro RWD - Нечухрай Костянтин (ВАЗ 2107), у Pro AWD - Кравченко Андрій (Nissan Skylin), у класі Street FWD – сумчанин Петренко Олексій, Street RWD - Кравченко Юрій (BMW3), Street AWD - Заргана Дмитро на Nissan GTR.

UK