е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.30 до 17.30;
п’ятниця – з 8.30 до 16.15;
обідня перерва – з 12.15 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Легкоатлети Сумщини з медалями чемпіонату України серед дорослих та молоді

У період з 28 до 30 червня у місті Львів (стадіон «Скіф») проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. У змаганнях взяли участь майже 500 атлетів із 24-х регіонів України, у тому числі і спортсмени Сумської області. Наші легкоатлети показали гарні результати та не залишилися без нагород. У перший день змагань  дорослого чемпіонату сумчанка Діана ГОНЧАРЕНКО у бігові на 100 метрів виборола золоту медаль.«Срібний» результату секторі метання диску показав Олександр ТИТАРЕНКО; Євген ШВЕЦЬ у забігові на 400 метрів з бар’єрами здобув «бронзу». У бігові на 400 метрів Олександр ПОГОРІЛКО виборов «золото», а Віталій БУТРИМ – «бронзу». В останній день змагань «золото» у естафеті 4х400 метрів показала сумська четвірка у складі ОлександраПОГОРІЛКА, АндріяНЕЧИПОРЕНКА, Євгена ШВЕЦЯ та  Олександр МОЛОДИКА. Зі «срібним» часом в естафеті 4х100 метрів фінішували Лариса ГОЛУБОВСЬКА, Дарина МАСЛЮК, Інна РИБАЛКА та Діана ГОНЧАРЕНКО. У чемпіонаті України серед молоді Діана ГОНЧАРЕНКО у бігові на 100 метрів «золото», Лариса ГОЛУБОВСЬКА у бігові 100 метрів з бар’єрами – «золото», Олександр МОЛОДИКА у бігові на 400 м – «бронза», Олександр ТИТАРЕНКО  у секторі метання диску – «золото». У підсумку, наші легкоатлети посіли 8 місце серед 24 команд. Вітаємо та пишаємося нашими спортсменами!