Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Маґістратська,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.30 до 17.30;
п’ятниця – з 8.30 до 16.15;
обідня перерва – з 12.15 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

У ГЛУХОВІ ВІДБУВСЯ МОЛОДІЖНИЙ ЗАХІД, СПРЯМОВАНИЙ НА УТВЕРДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ТА ГРОМАДЯНСЬКОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ

13 червня 2024 року в м. Глухів на базі молодіжного простору «Collab» відбувся молодіжний захід «Нехай вічна буде слава, же през шаблі маєм права!», організаторами якого стали управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, громадська організація «Козацький клуб «Гарда»» та відділ молоді та спорту Глухівської міської ради.

 Метою заходу стало утвердження української національної та громадянської ідентичності та підвищення рівня патріотичної свідомості молоді, виховання громадян патріотів, які плекають українські традиції, духовні цінності, володіють відповідними знаннями, вміннями та навичками.

Не випадково для назви заходу взято цитату зі славнозвісної «Думи» гетьмана Івана Мазепи «Всі покою щиро прагнуть…». Цей поетичний твір закликає до національної єдності України й утворення незалежного українського державно-політичного проводу.

У ході заходу відбулися зустрічі з дітьми та молоддю на тему історії українського козацтва, особливостей побуту та ремесел, учасники дізналися цікаві історичні факти про козацьку зброю, грали в старовинні народні ігри, спробували себе у ролі справжніх фехтувальників, взявши участь у показовому турнірі.