Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Маґістратська,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.30 до 17.30;
п’ятниця – з 8.30 до 16.15;
обідня перерва – з 12.15 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ТРИВАЄ КОНКУРС НА SOCIAL IMPACT AWARD UKRAINE 2024 ДЛЯ СТАРТАПІВ

Social Impact Award – це найбільший соціобізнесовий інкубатор для молоді в Європі. Його мета – підтримати молоді команди підприємців шляхом навчання, менторства та грантової винагороди на реалізацію найсміливіших ідей. 

 —> Що отримають учасники?

10 команд з найцікавішими стартап-ідеями отримають можливість пройти 3-місячне навчання-інкубатор. Це безкоштовний шанс для молодих підприємців/підприємниць віком від 14 до 30 років отримати супровід менторів, знання та практичні навички! 

Троє переможців проєкту (визначені на фіналі-пітчингу) отримають нагороду в розмірі 1500$ та квиток на фінал SIA 2024 у Німеччині!

 —> Які умови конкурсу?

З 12 квітня по 31 травня 2024 року ви маєте можливість подати власну ідею стартапу на участь у відборі на сайті SIA Ukraine, якщо вам від 14 до 30 років.

Зверніть увагу, що конкурсанти мають відповідати наступним критеріям: 

  1. Щоб гарантувати, що наші пропозиції будуть орієнтовані на молодь, всі члени основної команди повинні бути віком від 14 до 30 років.
  2. Ми вітаємо як ідеї, які ще не були реалізовані, так і ідеї на ранній стадії реалізації. Однак, ідеї на ранній стадії реалізації можуть бути подані лише в тому випадку, якщо проєкт був заснований після 1 січня минулого року.
  3. Проєкти-заявники не повинні отримувати значне офіційне фінансування на момент подачі заявки. Під цим розуміються офіційні гранти із зовнішніх джерел, які перевищують 6 000 євро (наприклад, ангельські інвестиції, гранти, призові гроші тощо).
  4. Заявник не може брати участь в інкубації SIA з тією ж ідеєю, з якою він вже брав участь або вигравав Social Impact Award в попередні роки.

 ДЕДЛАЙН РЕЄСТРАЦІЇ: 31 травня 2024 року

 Докладніше тут: https://www.prostir.ua/?grants=tryvaje-konkurs-na-social-impact-award-ukraine-2024-dlya-startapiv-z-hrantom-1500