Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Маґістратська,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.30 до 17.30;
п’ятниця – з 8.30 до 16.15;
обідня перерва – з 12.15 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

МІНМОЛОДЬСПОРТ РОЗРОБЛЯЄ НОВІТНІ ПІДХОДИ У СФЕРІ УТВЕРДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ТА ГРОМАДЯНСЬКОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ

23 квітня 2024 року у Львові розпочав роботу Всеукраїнський семінар-тренінг «Співпраця», під час якого 35 учасників з різних куточків України, у тому числі і Сумської області, обговорюватимуть стан реалізації сфери утвердження української національної та громадянської ідентичності на всеукраїнському та регіональному рівнях, виклики та загрози роботи в умовах воєнного стану, ділитимуться власним досвідом та планами роботи.

Від 1 січня 2023 року Закон України «Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності» набрав чинність. Тож виникла необхідність у налагодженні конструктивного діалогу та співпраці між суб’єктами відповідної сфери для напрацювання стратегічних документів, ефективних методів та заходів, що сприятимуть якісній реалізації сфери утвердження української національної та громадянської ідентичності.

Учасників привітав заступник Міністра молоді та спорту Андрій Чесноков, наголосивши, що утвердження української громадянської національної ідентичності є важливою стратегією для нашої держави, яка грає ключову роль у зміцненні національної свідомості та сприяє побудові сильної, єдиної держави.

Учасники тренінгу використають здобуті навички і компетенції під час написання регіональних програм, утворення Координаційних рад з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності.