Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Маґістратська,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.30 до 17.30;
п’ятниця – з 8.30 до 16.15;
обідня перерва – з 12.15 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

У СУМАХ ВІДБУВСЯ БАЗОВИЙ ТРЕНІНГ НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «МОЛОДІЖНИЙ ПРАЦІВНИК»

15-17 квітня в Конгрес-центрі Сумського державного університету проходив базовий тренінг «Молодіжний працівник», який об’єднав активних людей, що працюють з молоддю, креативну молодь, студентів, членів молодіжних ГО та представників місцевого самоврядування. Навчання проводили тренери програми «Молодіжний працівник» Євгенія Кривошеєнко та Владислав Діброва.

За три дні тренінгу учасники поповнили знання новими термінами, методами та формами роботи, обмінювались власним досвідом. В рамках програми тренінгу учасники не тільки отримували теоретичні знання, а й виконували практичні завдання. Одне з них було досить цікаве, відповідно до якого потрібно було провести соціальне опитування серед молоді міста. Під час виконання завдання учасники дізнавались, де молоді люди проводять своє дозвілля, які у місті є простори, де молоді люди можуть реалізовувати свої ідеї, чого молодим людям бракує у їхньому районі проживання\часопроведення, що готові молоді люди зробити для того, щоб стало краще. Також учасники мали можливість попрацювати у дружній команді, отримавши масу позитивних емоцій та приємних вражень.

Всі учасники отримають свідоцтво встановленого зразка про проходження Базового тренінгу Програми «Молодіжний працівник».