Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Маґістратська,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.30 до 17.30;
п’ятниця – з 8.30 до 16.15;
обідня перерва – з 12.15 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ГРАНТОВИЙ КОНКУРС З ОРГАНІЗАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ

Запрошуємо організації громадянського суспільства посилити свої спроможності та отримати грант на організаційний розвиток! Це довгострокова робота для підвищення здатності організації оновлювати себе, розв'язувати проблеми, що з'являються, а також швидко реагувати на зовнішні та внутрішні зміни.

Кошти гранту на організаційний розвиток можуть бути використані на оплату послуг тренерів, консультантів, коучів чи менторів.

Типи послуг, які покриває грант:

Консультація – послуга, що надається з метою пояснення/роз’яснення ситуацій організаційного розвитку і формування бачення щодо вирішення пов'язаних з ними проблем.

Коучинг – метод консультування та інтерактивної роботи, у процесі якого Коуч допомагає учневі досягти мети організаційного розвитку. Коуч-сесія може бути як індивідуальною, так і груповою.

Менторінг – метод навчання і розвитку персоналу, при якому більш досвідчений співробітник (ментор) ділиться наявними знаннями зі своїми протеже (менті) протягом певного часу.

Організаційний аудит – комплексна послуга, яка включає елементи експертизи, а також експертного аналізу і дослідження, спрямованих на системний аналіз поточної ситуації організаційного розвитку ОГС та прогностичний аналіз її спроможностей.

Зовнішня оцінка потенціалу/рівня розвитку ОГС – послуга для визначення рівня організаційного розвитку ОГС, яка здійснюється провайдером за певною методологією та передбачає структуровані інтерв´ю, опитування та надання рекомендацій щодо формування пріоритетів у подальшому розвитку ОГС.

Тренінг – метод інтерактивного групового навчання, який за відносно короткий проміжок часу дозволяє групі набути відповідні знання, уміння і навички, а також сформувати відповідні компетенції.

Фасилітація – організація групової роботи, що дозволяє ефективно інтегрувати досвід і потенціал кожного з учасників взаємодії у вирішенні актуальних проблем чи напрацюванні спільних бачень/рішень.

У межах цього конкурсу можуть також бути підтримані заходи, які не є видами послуг з організаційного розвитку, але які можуть зробити внесок у посилення спроможності організації:

- участь представника/ниці організації-заявника як спікера/рки у конференціях, форумах та інших заходах національного або міжнародного формату (внесок учасника заходу, витрати на дорогу та проживання);

- річні членські внески мереж і асоціацій, які надають послуги для розвитку організацій – членів (інформаційну підтримку, навчання, сертифікація, заходи для мережування та обміну досвідом тощо);

- річні підписки на веб-сервіси як-то Zoom, Grammarly, ChatGPTта інші, які посилюють організацію-заявника як надавача послуг, роблять її більш видимою та впізнаваною, розвивають спроможності у сфері управління фінансами (бухгалтерські служби) та інше;

- розробка логотипів та брендування організації;

- розробка нового сайту або удосконалення існуючого (CRM система, платіжні системи, посилення безпекових протоколів тощо);

- сертифікаційні курси для бухгалтерів та фінансистів організації-заявника;

- проведення аудиту організації;

- впровадження безпекових заходів (безпековий аудит, розробка безпекових політик/процедур/протоколів, придбання ліцензійних сервісних продуктів, програмного забезпечення, підвищення безпекових компетенцій команди);

- інші заходи, що можуть посилити організацію - заявника.

 Прийом заявок на наступне засідання комісії триватиме до 18 квітня 2024 року.

 УВАГА! Аплікаційну заявку треба подавати на сайті ІСАР Єднання ednannia.ua

 Докладніше тут: https://ednannia.ua/181-contests/12182-grantovi-konkursi-z-organizatsijnogo-rozvitku