Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Маґістратська,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.30 до 17.30;
п’ятниця – з 8.30 до 16.15;
обідня перерва – з 12.15 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

#SOLVE_IT: ЄС ТА UNDP ВІДКРИВАЮТЬ НОВИЙ НАБІР НА МОЛОДІЖНИЙ ІДЕЯТОН

#SOLVE_IT – це простір для спільного навчання, обміну досвідом та нетворкінгу. Учасників чекають два насичені дні, під час яких вони зможуть ділитися досвідом із однодумцями та вдосконалювати свої ідеї під керівництвом досвідчених експертів. Цьогоріч у фокусі події – активне залучення молоді до процесів відновлення та забезпечення безпеки в громаді.

 Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (UNDP) в Україні та Європейський Союз (ЄС) оголошують набір на участь у молодіжному ідеятоні, який відбудеться 11-12 квітня 2024 року у м.Дніпро.

Пріоритети молодіжного ідеятону у 2024 році:

- сприяти участі молоді у плануванні відновлення та безпосередньо в процесах відновлення в своїх громадах;

- сприяти участі молоді у забезпеченні власної безпеки та безпеки в громадах (наприклад, сприяти організації діалогу й взаємодії з правоохоронними органами та екстреними службами, організації навчальних сесій із протидії та вирішення конфліктів, підтримці психічного здоров'я молодих жінок та чоловіків, підвищенню рівня кібер- та екологічної безпеки, сприянню безпеці в інтернеті тощо);

- сприяти подоланню барʼєрів, що ускладнюють залучення молоді до цих процесів.

Учасниками молодіжного ідеятону можуть стати молодіжні лідери, віком від 18 до 35 років, які мешкають та працюють із молоддю в Дніпропетровській, Закарпатській, Запорізькій, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернівецькій та Чернігівській областях а також осіб, що вимушено покинули Донецьку та Луганську області і наразі перебувають в інших куточках України; мають розуміння проблеми, з якою стикається молодь в громаді, і, за наявності, креативного й оригінального її рішення, що буде реалізовано у формі проєкту; готові вчитися та власноруч долучатися до процесів відновлення вже зараз.

Участь можлива як індивідуально, так і в команді з двох учасників, які втілюватимуть проєкт разом. Кожен/-а з цих двох учасників/-иць повинні відповідати зазначемим вище критеріям профілю учасників. Реєстрація кожного учасника/-ці окремо є обов'язковою.

Прийом заявок триватиме до 24 березня 2024 року.

П’ятдесят учасників/-ць ідеятону буде обрано за результатами перегляду заявок з урахуванням збалансованого обласного представництва, гендерного розподілу та сфери діяльності за майбутнім проєктом. Звертаємо вашу увагу на те, що організатори будуть зв'язуватися лише з обраними учасниками.

Усі витрати – проїзд (у межах встановленого ліміту), проживання та харчування – покриватимуться UNDP. Під час ідеятону будуть дотримані всі заходи безпеки.

За результатами ідеятону учасники зможуть податися на конкурс мініініціатив від UNDP та отримати підтримку на їх утілення в розмірі до 3 000 доларів США. Звертаємо вашу увагу, що UNDP буде підтримано тільки некомерційні ініціативи.

Ознайомитися з інформацією про молодіжний ідеятон та зареєструватися для участі за посиланням:

https://www.undp.org/uk/ukraine/news/solve-it-yes-ta-undp-vidkryvayut-novyy-nabir-na-molodizhnyy-ideyaton