Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Маґістратська,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.30 до 17.30;
п’ятниця – з 8.30 до 16.15;
обідня перерва – з 12.15 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ІНФОРМАЦІЙНА ЗУСТРІЧ «НАЦІОНАЛЬНА СТРАТЕГІЯ СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА В УКРАЇНІ: ДЕ МИ ЗАРАЗ І КУДИ РУХАЄМОСЯ ДАЛІ»

Запрошуємо представників організацій громадянського суспільства, експертів на інформаційну зустріч «Національна стратегія сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні: де ми зараз і куди рухаємося далі».

Запрошуємо представників організацій громадянського суспільства, експертів на інформаційну зустріч «Національна стратегія сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні: де ми зараз і куди рухаємося далі», що відбудеться 18 березня з 13:00 до 15:00 год.

Учасники зустрічі дізнаються більше про: стан виконання Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021–2026 роки; заплановані Секретаріатом Кабінету Міністрів кроки для підготовки нового плану заходів з реалізації Стратегії (на 2025–2026 роки); можливості долучення представників громадськості до підготовки плану заходів.

Ви можете доєднатися до інформаційної зустрічі онлайн, заповнивши реєстраційну форму https://forms.gle/ndPLMk2PoNVXNrzf9

Реєстрація на захід триватиме до 11:00 години, 15 березня 2024 року. Після цього всім підтвердженим учасникам на пошту надійде посилання на зустріч.

Подія буде транслюватись на сторінках ІСАР Єднання у Facebook та YouTube.

Докладніше тут: https://ednannia.ua/147-anonsi/12606-informatsijna-zustrich-natsionalna-strategiya-spriyannya-rozvitku-gromadyanskogo-suspilstva-v-ukrajini-de-mi-zaraz-i-kudi-rukhaemosya-dali