Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Маґістратська,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.30 до 17.30;
п’ятниця – з 8.30 до 16.15;
обідня перерва – з 12.15 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СПОРТСМЕНИ СУМЩИНИ З МЕДАЛЯМИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ПАНКРАТІОНУ ТА ГРЕППЛІНГУ СЕРЕД ДОРОСЛИХ

У період з 06 до 09 вересня 2023 року у місті Чернівці відбувся чемпіонат України з панкратіону та грепплінгу серед дорослих, у якому взяли участь і спортсмени Сумської області.

Так, з грепплінгу Нікіта ДУШКО та Дмитро ТКАЧЕНКО вибороли «золото», Олександр МЕЛЬНИК та Денис ЛИТВИН у своїх вагових категоріях – «бронзу». У підсумку спортсмени посіли третє командне місце серед 16 регіонів країни.

З панкратіону спортсмени змагались у розділах «Традішн» та «Фул». Так, Станіслав ДРЕМЛЮГА, Данило ЧЕРЕДНІЧЕНКО та Кирило КОЛОМІЄЦЬ здобули «золото». Владислав КАЗИМЕРЧУК, Олександр МЕЛЬНИК, Вадим ЖУКОВ та Євген ХАРЧЕНКО вибороли «срібло». Савелій СІРИК приніс збірній області «бронзу». У підсумку у розділі «Традішн» збірна Сумської області посіла друге загальнокомандне місце, а у розділі «Фул» сумчани стали третіми. Так, золоті нагороди в скарбничку команди у своїх вагових категоріях принесли Данило ЧЕРЕДНІЧЕНКО, Кирило КОЛОМІЄЦЬ та Владислав КАЗИМИРЧУК. Станіслав ДРЕМЛЮГА до цього додав «срібло». Бронзовим призером став Ладо КУРМАШВІЛІ.

Вітаємо наших спортсменів та тренерів з завойованими медалями та бажаємо подальших спортивних злетів!