Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НА СУМЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ ТА ТРЕНЕРІВ

Напередодні Дня фізичної культури та спорту України начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ привітав спортивну спільноту області, відзначивши здобутки та досягнення

«Сумщина зробила вагомий внесок у розвиток українського спорту: у нас багато чемпіонів країни, Європи та світу з різних видів спорту. Наші спортсмени підкорюють п’єдестали змагань найвищих рівнів, прославляючи Україну. В області представлені практично всі види спорту, а на спортивних майданчиках, попри війну, точиться запекла боротьба за першість. Обласна військова адміністрація піклується про те, щоби створити належні умови для тренувань, для підготовки наших чемпіонів. Спортивні досягнення – це важка праця, дякую спортсменам, тренерам батькам, за те що ви виконуєте її достойно, завдяки чому на спортивному олімпі області і країни з’являються нові зірочки. Особлива подяка спортсменам, які захищають Україну на полі бою, вічна пам'ять тим, хто віддав за неї життя», – сказав очільник Сумщини.

Кращим з кращих спортсменам, тренерам, діячам спорту Володимир Артюх вручив Почесні грамоти голови Сумської обласної військової адміністрації.

За вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури та спорту, плідну працю, вагомі результати та досягнення у спорті нагороджені:

Євген ПОХОДНЯ (начальник управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації), Олег ЛИТВИНЕНКО (заступник директора з навчально-тренувальної роботи обласного комунального закладу «Сумська обласна дитячо-юнацька спортивна школа»), Дмитро ДНІЩЕНКО (тренер-викладач спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи з легкої атлетики  В. Голубничого), Олександр ТОРЯНИК (старший тренер-викладач з легкої атлетики обласного комунального закладу «Сумська обласна дитячо-юнацька спортивна школа»), Олександр МАСЛЮК (тренер-викладач з легкої атлетики обласного комунального закладу «Сумська обласна дитячо-юнацька спортивна школа», старший тренер Сумської області з легкої атлетики), Олександр ХОМЕНКО (тренер-викладач з тхеквондо (ВТФ) комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» Сумської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Україна»).

Ерік АРУШАНЯН (спортсмен з вільної боротьби Громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос»), Діана ГОНЧАРЕНКО (спортсмен-інструктор штатної збірної команди України з легкої атлетики, спортсменка Державної установи «Східний державний центр олімпійської підготовки з легкої атлетики»), Нікіта МАСЛЮК (спортсмен-інструктор штатної збірної команди України з легкої атлетики),  Олександр ПОГОРІЛКО (спортсмен-інструктор штатної збірної команди України з легкої атлетики).

Також начальник Сумської обласної військової адміністрації вручив посвідчення Майстра спорту України з легкої атлетики Єгору ШЕЛЕСТУ (спортсмену Державної установи «Східний державний центр олімпійської підготовки з легкої атлетики») та Олександру ТИТАРЕНКУ (спортсмену Державної установи «Східний державний центр олімпійської підготовки з легкої атлетики»), майстра спорту з тхеквондо (ВТФ) Алісі Павленко (вихованці відділення тхеквондо Обласної дитячо-юнацької спортивної школи).

Загалом з початку року спортсмени області взяли участь у 11 чемпіонатах світу, двох Кубках Європи, 16 чемпіонатах Європи, 41 всеукраїнському змаганні, де вибороли 936 медалей, у тому числі 343 золоті, 296 срібних та 267 бронзових.