Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СПОРТСМЕНИ СУМЩИНИ З МЕДАЛЯМИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З РАДІОСПОРТУ (ДОРОСЛІ, ЮНІОРИ, ЮНАКИ), СПОРТИВНЕ РАДІООРІЄНТУВАННЯ

У період з 27 до 30 квітня 2023 року у місті Дубно (Рівненська область) проходив чемпіонат України з радіоспорту (дорослі, юніори, юнаки), спортивне радіоорієнтування, у якому взяли участь і спортсмени Сумської області.

Представники Сумщини, вихованці комунального закладу Сумської обласної ради «Дитячо-юнацька спортивна школа «Чемпіон», здобули 19 нагород, у тому числі 10 золотих, 4 срібних та 5 бронзових медалі.

Так, Остап ДЕРЕКОЛЕНКО став абсолютним чемпіоном серед юніорів виборовши 4 «золота». Богдан ПАСІЧНИК здобув 3 «золота». Анастасія СТЕПАНОВА виборола 2 «золота» та «бронзу»; Олена РЕДЬКА здобула «золото» та 2 «бронзи». Анастасія КОВТУН виборола 3 «срібла» та «бронзу» Єгор РЕДЬКА здобув «срібло» та «бронзу». Підготували спортсменів тренери Максим та Олена РЕДЬКИ.

Серед призерів були і вихованці Кролевецької ДЮСШ «Олімп», які додали до скарбнички збірної області 4 медалі. Так, Олександр ДОВГУЛЯ здобув 2 «срібла» та «бронзу», Артем ГАЗУКА — «срібло». Підготував спортсменів тренер Сергій ЩЕРБАНЬ.

Також команда Сумської області (ч-14) у вправі спринт зайняла друге місце, у вправі радіоорієнтування та класичних дистанціях на обох діапазонах завоювали перші місця.

4 травня команда виїжджає до Польщі, де у складі національної збірної команди України буде представляти нашу державу на чемпіонаті Європи.