Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Маґістратська,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.30 до 17.30;
п’ятниця – з 8.30 до 16.15;
обідня перерва – з 12.15 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СПОРТСМЕНИ СУМЩИНИ З МЕДАЛЯМИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З КІКБОКСИНГУ WAKO СЕРЕД ЮНІОРІВ, ЮНАКІВ ТА ДІТЕЙ

У період з 30 березня до 02 квітня 2023 року у місті Бровари відбувся чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед юніорів, юнаків та дітей, у якому взяли участь і спортсмени Сумської області.

Кікбоксери вибороли для області 7 медалей. Так, вихованець сумської міської дитячо-юнацької спортивної школи Сумської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Віталій СТАДНИК виборов «золото» в розділі фулл-контакт (U-15, вагова категорія 54 кг). Підготував спортсменів Віталій КРИВОПИШИН.

У розділі «Лоу-кік» Олександр ЖОРНОКУЙ (U-15, вагова категорія до 75 кг) здобув «золото». Лебединці Михайло КАЗИМЕРЧУК (U-15, вагова категорія до 54 кг), Станіслав ДРЕМЛЮГА (U-18, вагова категорія до 54 кг) та Захар ДРЕМЛЮГА (U-15, вагова категорія до 48 кг) вибороли «срібло». Сумчанин Максим ТЕНИЦЬКИЙ (U-13, вагова категорія до 40 кг) здобув для області «бронзу». Назар ПРИХОДЧЕНКО в розділі фулл-контакт (вагова категорія 63,5 кг) виборов «бронзу». Всі вони представляли клуб «БаЛу». Підготували спортсменів тренери Сергій ГАВРИШ, Микола КРАВЧЕНКО, Віталій КРИВОПИШИН, Володимир ШТЕЙНІНГЕР та Володимир СТЕЛЬЧЕНКО.

Вітаємо наших спортсменів з завойованими медалями та бажаємо подальших спортивних злетів!