Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СПОРТСМЕНИ СУМЩИНИ З МЕДАЛЯМИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З АРМСПОРТУ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ЮНІОРІВ

У період з 23 до 27 березня 2023 року у смт Воловець (Закарпатська область) відбувся чемпіонат України з армспорту серед юнаків та юніорів,у якому взяли участь і спортсмени Сумської області. Спортсмени вибороли вісім медалей різного ґатунку, а саме: два «золота», чотири «срібла» та дві «бронзи».

Так, серед юнаків Владислав ІРЖАВСЬКИЙ (вагова категорія 45 кг) на ліву руку виборов «срібну» нагороду. Андрій ТУЙ (вагова категорія +70 кг) на ліву руку здобув «срібло», на праву «золото».

Серед юніорів Мирослава ПИРОЖЕНКО (вагова категорія до 50 кг) на ліву руку виборола «золото», на праву «срібло». Анастасія ЗІНЬ (вагова категорія +70 кг) на ліву руку виборола «срібло», на праву «бронзу». Підготував спортсменів тренер Євген ВАКУЛА.

Богдан ДМИТРОЧЕНКО серед юніорів (вагова категорія до 70 кг) на праву руку виборов «бронзу». Підготував спортсмена тренер Євген ЛІТОВЦЕВ.

Андрій ТУЙ і Мирослава ПИРОЖЕНКО увійшли до складу збірної України для участі у чемпіонаті Європи, що відбудеться влітку, в м. Кишинів (Молдова).