Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Маґістратська,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.30 до 17.30;
п’ятниця – з 8.30 до 16.15;
обідня перерва – з 12.15 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

У МІСТІ КИЇВ ВІДБУВСЯ ЕТАП КУБКУ УКРАЇНИ З БАСКЕТБОЛУ 3Х3

04-05 березня 2023 року у місті Київ відбувся третій етап Кубку України з баскетболу 3х3 серед жіночих, чоловічих та юнацьких команд.

Цьогорічний сезон чемпіонатів та кубків України з баскетболу 3х3 присвячений пам’яті загиблих Захисників України. Протягом кожного туру спортсмени вшановують пам’ять українських героїв, які загинули заради свободи України. Київський тур з баскетболу 3х3 присвячений пам’яті Сергія Мельниченка (позивний «Раннер»), який загинув 08 травня 2022 року під час оборони міста Маріуполь.

Серед молодіжних команд у категорії U-23 у змаганнях взяло участь 8 команд. «Збірна Сумської області – БК «СумДУ» посіла друге місце, поступившись у фіналі, команді БК «Київ-Баскет». У змаганнях серед чоловіків заявилось 10 команд, сереж жінок – три. Чоловіча «Збірна Сумської області – БК «СумДУ», за яку зіграли Іван ФІЛОНЕНКО, Олексій ГОНЧАРОВ, Максим МИХАЙЛОВ та Ігор СТАРОДУБ, дійшла до фіналу та виборола «срібло». Жіноча команда,  у складі Влади ФЕНЬКО, Вікторії КОЛЕСНИК, Вікторії МАЙБОРОДИ та Юлії ЄВТУШЕНКО здобула третє місце.

 

Вітаємо наші команди з нагородами та бажаємо подальших спортивних злетів!

04-05 березня 2023 року у місті Київ відбувся третій етап Кубку України з баскетболу 3х3 серед жіночих, чоловічих та юнацьких команд.

Цьогорічний сезон чемпіонатів та кубків України з баскетболу 3х3 присвячений пам’яті загиблих Захисників України. Протягом кожного туру спортсмени вшановують пам’ять українських героїв, які загинулизаради свободи України. Київський тур з баскетболу 3х3 присвячений пам’яті Сергія Мельниченка (позивний «Раннер»), який загинув 08 травня 2022 року під час оборони міста Маріуполь.

Серед молодіжних команд у категорії U-23 у змаганнях взяло участь8 команд. «Збірна Сумської області – БК «СумДУ» посіла друге місце, поступившись у фіналі, команді БК «Київ-Баскет». У змаганнях серед чоловіків заявилось 10 команд, сереж жінок – три. Чоловіча «Збірна Сумської області – БК «СумДУ», за яку зіграли Іван ФІЛОНЕНКО, Олексій ГОНЧАРОВ, Максим МИХАЙЛОВ та Ігор СТАРОДУБ, дійшла до фіналу та виборола «срібло». Жіноча команда,  у складі Влади ФЕНЬКО, Вікторії КОЛЕСНИК, Вікторії МАЙБОРОДИ та Юлії ЄВТУШЕНКО здобула третє місце.

Вітаємо наші команди з нагородами та бажаємо подальших спортивних злетів!