Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУВСЯ ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З ПАУЕРЛІФТИНГУ ТА КЛАСИЧНОГО ПАУЕРЛІФТИНГУ ПРИСВЯЧЕНИЙ ПАМ’ЯТІ МАЙСТРА СПОРТУ УКРАЇНИ З ПАУЕРЛІФТИНГУ ТА СТРОНГМЕНУ А. ДМІТРІЄВА

25 лютого на базі СумДУ вшанували пам’ять захисника України, майстра спорту України з пауерліфтингу та стронгмену А. Дмітрієва.

Дмітрієв Андрій Сергійович (1991-2023) – видатний сумський спортсмен, майстер спорту України з пауерліфтингу та стронгмену, неодноразовий переможець та призер чемпіонатів України. Голова Сумського обласного відокремленого підрозділу громадської організації «Федерація стронгмену України», також працював тренером у спортивному клубі «В-tone» м. Суми. Головний сержант 12 аеромобільної роти 4 аеромобільного батальйону Андрій Дмітрієв 30 грудня 2022 року отримав важкі поранення в боях неподалік міста Соледар Донецької області. Був доставлений у медичний заклад м. Дніпро, де від отриманих травм помер 1 січня 2023 року. Похований на цвинтарі села Бездрик Сумського району.

Усього участь у чемпіонаті взяли понад 60 учасників з Кролевця, Глухова, Краснопілля, Шостки, Білопілля та Сум. У п’яти вікових групах спортсмени розіграли 33 комплекти нагород і встановили три рекорди області.