Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Маґістратська,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.30 до 17.30;
п’ятниця – з 8.30 до 16.15;
обідня перерва – з 12.15 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СТАРТУВАВ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ТВОРЧИХ ПРОЄКТІВ «КОД НАЦІЇ. УКРАЇНСЬКА СНІЖНИЦЯ»

Громадською організацією «Молодіжна організація «МОЛОДЕ ПОКОЛІННЯ» проводиться Всеукраїнський конкурс творчих проєктів «Код Нації. Українська Сніжниця», що проводиться у рамках Національного Фестивалю «Код Нації» взимку 2022-2023 років.

Національними Організаторами конкурсу також є благодійний фонд «Відсоток Небайдужих», Всеукраїнський молодіжний рух Let's do it Ukraine, проєкт «ProМову»; інформаційним партнером заходу є Український державний центр позашкільної освіти.

Як зазначають організатори, головною метою конкурсу є створення художніх, декоративно-ужиткових, вокальних, хореографічних, сценічних та інших творчих проєктів, відповідних до його тематики.

«Проєкт «Код Нації. Українська Сніжниця» спрямований на підвищення та розвинення серед українського народу культурних, освітніх, духовних та патріотичних цінностей. Також конкурс  популяризує україномовний контент, сприяє пошуку сучасного «Коду Нації» крізь призму автентичної культури, історії та традицій», - розповідають автори проєкту.

Етапи конкурсу:

Подача заявок конкурсантами - 05 грудня - 31 січня 2023 року

Оцінювання заявок конкурсною комісією - 26 грудня 2022 року - 10 лютого 2023 року

Оголошення переможців - 13 січня 2023 року

Надсилання подарунків переможцям 13 січня - 28 лютого 2023 року

Більш детальна інформація та Положення про Конкурс містяться на веб сайті конкурсу за посиланням: https://contest.kod-natsii.com/