Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

«Активна осінь»

За підтримки управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання 15 жовтня 2013 року провів захід «Активна осінь» спрямований на розвиток активного та здорового способу життя серед дітей шкільного віку, що відпочивають  у ДПЗ ДЗСТ «Ровесник».

У рамках заходу талановиті та обдаровані діти з усієї області спробували свої сили в пейнтболі, стрільбі з пневматичної гвинтівки, тренінгу «Мотузковий курс» та туристичній естафеті.

   

Кожен загін мав змогу пройти вогневий рубіж на пейнтбольному полі, поцілити у мішень із пневматичної гвинтівки, пройти заплутані мотузкові етапи, спуститися у справжній туристичній системі по натягнутим переправам. Завдяки кропіткій підготовці методистів центру усі заходи видалися дуже цікавими, безпечними та пізнавальними для дітей. Вони отримали навички роботи в команді, ще раз здружилися, дізналися про нові методи проведення дозвілля та активно провели свій час у ДПЗ ДЗСТ «Ровесник».