Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Маґістратська,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.30 до 17.30;
п’ятниця – з 8.30 до 16.15;
обідня перерва – з 12.15 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Представники Сумської області взяли участь у Міжнародній конференції «Молодь - за здоровий спосіб життя»

З 8 по 10 жовтня 2013 року у столиці пройшла Міжнародна конференція «Молодь - за здоровий спосіб життя», спрямована на пропаганду та формування здорового способу життя серед молоді, де взяло участь близько ста учасників з усіх областей України та країн Центральної і Східної Європи.

Конференція мала на меті проведення оцінки процесів, спрямованих на пропаганду та формування здорового способу життя серед молоді України; визначення вузьких місць та перешкод на шляху до досягнення цілей; визначення сфер, що потребують найбільшої уваги; розгляд конкретних можливостей щодо покращення здоров’я молодого покоління; обмін досвідом та найкращими практиками з формування здорового способу життя.

Результатом конференції стала розробка рекомендацій щодо формування здорового способу життя серед молоді. Всі напрацювання розмістять на офіційному сайті профільного міністерства та розішлють обласним структурним підрозділам.

Як повідомив начальник управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації ОЛЕКСАНДР СТРЕЛЬЧЕНКО, Сумщина долучалася, долучається і буде долучатися до заходів, що спрямовані на формування здорового способу життя.

   

Захід був проведений за підтримки Міністерства молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН в Україні та структурним підрозділом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київським молодіжним центром праці.

Здоровий спосіб життя має стати пріоритетом української молоді. На цьому наголосив міністр молоді та спорту України РАВІЛЬ САФІУЛЛІН під час відкриття Міжнародної конференції «Молодь України за здоровий спосіб життя».

За словами міністра, саме економічний занепад і соціальна криза грубо деформували життєві пріоритети молоді, вульгаризували саму ідею матеріального благополуччя, витіснили духовні інтереси та здоровий спосіб життя на останні сходинки загальнолюдських цінностей.

Кращим досвідом поділилися урядовці, експерти, представники громадських організацій та бізнесу. Серед них закордонні гості ‑ представники Азербайджану, Грузії, Молдови та Польщі.

Під час заходу було організовано роботу тематичних груп та секцій, майстер-класів, де можна було дізнатись про окремі складові формування здорового способу життя, а також проведено екскурсію до Екстрім - парку».

Сумщина мала змогу поділилася досвідом під час роботи секції «Поширення спектру форм та методів формування здорового способу життя дітей та молоді України» та майстер-класу «Профілактика тютюнопаління, вживання алкоголю та наркотичних речовин».

«Сьогодні, на жаль, молодіжне середовище навіть не усвідомлює гостроту проблеми власного турботливого ставлення до збереження свого здоров’я. Все більше виникає необхідність поінформування й виховання серед молоді традицій здорового способу життя. Саме здорова й самосвідома молодь має стати тією рушійною силою, яка покаже й доведе всій країні потребу й актуальність збереження здоров’я нації», ‑ зазначив представник комунальної установи Сумської обласної ради «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання» СЕРГІЙ ЛИТОВЧЕНКО під час презентації кращої практики з формування здорового способу життя молоді ‑ табору «Сузір’я» на секції та презентував промо-ролик, що демонструє діяльність табору.