Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Маґістратська,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.30 до 17.30;
п’ятниця – з 8.30 до 16.15;
обідня перерва – з 12.15 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

«PARTIZAN trophy» на Сумщині

11-13 жовтня 2013 року Сумщина приймала 4-й етап Чемпінату України з трофі-рейду «PARTIZANtrophy». Траса довжиною 330 км пролягала територією Шосткинського, Ямпільського, Середино-Будського районів. У змаганнях брали участь 57 екіпажів, два з яких представляли Сумщину. Це екіпажі у складі шосткинців Олександра ІВЧЕНКА - Андрія ЛАЗНЕНКА та Андрія ПРОХОРЕНКА - Сергія ФІЛОНА. Вони змагалися у категорії «Туризм-авто».

   

Змагання відбувалися у форматі GPS-орієнтування й проходили у категоріях: ТР1 – стандартні позашляхові автомобілі; ТР2 – спеціально посилені позашляхові автомобілі; ТР3 – модифіковані позашляхові автомобілі; Open33 – позашляхові автомобілі вільної конструкції; АТV – квадроцикли; UTV – баггі; туризм – будь-які повнопривідні автомобілі.

У заліковій групі «Туризм-авто» першість здобув екіпаж Ігор Юрченко-Валентин Колесніченка-Олег Сагайдак (Вінниця). У заліковій групі АТV не було рівних екіпажу, у складі якого Ігор Лохман та Денис Орловський (Боярка) , в UTV - екіпажу Герман Ісаєв-Сергій Осадчий (Київ). У групі ТР1 перемогли Вадим Косінов і Дмитро Павленко (Запоріжжя), в ТР2 - Сергій Єршов та Андрій Бурахович (Київ), OPEN 33 - Віталій Бень і Костянтин Малько (Кременчук). У заліковій групі ТР3 кращим став екіпаж Олександр Михайлов (Сміливе) - Марія Арсланова (Київ).

У командному заліку перемогу святкувала команда «Ukraine Racing» (Київ). В абсолютному заліку на «PARTIZAN trophy» першість здобув екіпаж зі столиці Герман Ісаєв - Сергій Осадчий. Спортсмени були нагороджені кубком губернатора Сумщини.