Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Результати проведення конкурсів на заміщення вакантних посад

Інформацію оновлено 26.03.2021 року  

 

Вакантна посада

Головний спеціаліст сектору бухгалтерського обліку та звітності управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації

Порядковий номер

Прізвище, ім’я та по батькові кандидата

Загальна кількість балів

Рейтинг

1

Муха Дмитро Олександрович

7

Переможець конкурсу

 

Порядковий номер

Прізвище, ім’я та по батькові кандидата

Загальна кількість балів

Рейтинг

1

Норик Альона Володимирівна (головний спеціаліст-юрисконсульт)

8,7

Переможець конкурсу

 

Вакантна посада

провідний спеціаліст відділу фізичної культури та спорту управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації

Порядковий номер

Прізвище, ім’я та по батькові кандидата

Загальна кількість балів

Рейтинг

1

Стрельнікова Тетяна Олексіївна

9,4

переможець конкурсу

 

Вакантна посада

Головний спеціаліст відділу фізичної культури та спорту управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації

Порядковий номер

Прізвище, ім’я та по батькові кандидата

Загальна кількість балів

Рейтинг

1

Вірьовкіна Світлана Ігорівна

10,5

переможець конкурсу

 

з/п

Прізвище,

ім’я та по батькові кандидата

Посада,

на яку оголошено конкурс

Загальна кількість балів

Рейтинг

1.

Пожарова Наталія Миколаївна

заступник начальника управління – начальник відділу фізичної культури та спорту управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації

14,8

переможець конкурсу

 

з/п

Прізвище,

ім’я та по батькові кандидата

Посада,

на яку оголошено конкурс

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1.

Ткачов Сергій Олександрович

заступник начальника управління – начальник відділу фізичної культури та спорту управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації

14

переможець конкурсу

 

№ 

з/п 

Прізвище,

ім’я та по батькові кандидата

Посада,

на яку оголошено конкурс

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1.

Корнієнко Олена Володимирівна

головний спеціаліст відділу у справах молоді управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації

13,75

переможець конкурсу

2.

Шугаєва Ольга Володимирівна

головний спеціаліст відділу у справах молоді управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації

12

другий за результатами конкурсу кандидат

 

з/п

Прізвище,

ім’я та по батькові кандидата

Посада,

на яку оголошено конкурс

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1.

Таран Ганна Миколаївна

завідувач сектору бухгалтерського обліку та звітності - головний бухгалтер управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації

16,4

переможець конкурсу

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові кандидата

Посада, 

на яку оголошено конкурс

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1.

Яременко Наталія Григорівна

спеціаліст відділу фізичної культури та спорту управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації

11,4

переможець конкурсу

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові кандидата

Посада,

на яку оголошено конкурс

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1.

Сліпець Анна Вікторівна

головний спеціаліст відділу фізичної культури та спорту управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації

12,4

переможець конкурсу

2.

Корнієнко Олена Володимирівна

головний спеціаліст відділу фізичної культури та спорту управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації

11,2

другий за результатами конкурсу кандидат

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові кандидата

Посада,

на яку оголошено конкурс

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1.

Циганок Лариса Михайлівна

завідувач сектору бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації

11,4

переможець конкурсу

2.

Біріна Світлана Борисівна

завідувач сектору бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації

8,2

другий за результатами конкурсу кандидат

  

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові кандидата

Посада,

на яку оголошено конкурс

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1.

Фурманець Тетяна Павлівна

провідний спеціаліст відділу фізичної культури та спорту управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації

10

переможець конкурсу

 

з/п

Прізвище,

ім’я та по батькові кандидата

Посада,

на яку оголошено конкурс

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1.

Чернуха Олена Миколаївна

головний спеціаліст відділу фізичної культури та спорту управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації

12,4

переможець конкурсу

 

з/п

Прізвище,

ім’я та по батькові кандидата

Посада,

на яку оголошено конкурс

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1.

Зікратий Андрій Віталійович

головний спеціаліст-юрисконсульт управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації

12,4

переможець конкурсу

2

Гончаренко Дарина Євгенівна

головний спеціаліст-юрисконсульт управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації

10

другий за результатами конкурсу кандидат