Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

В УКРАЇНІ ВСТАНОВИЛИ НОВІ КАРАНТИННІ НОРМИ

Уряд продовжив карантин в Україні до 31 серпня 2021 року, при цьому на всій території країни встановлюється «зелений» рівень епідемічної небезпеки. В таких умовах у громадському транспорті та під час масових заходів або відвідин приміщень всі учасники мають дотримуватись маскового режиму. Відповідно робота закладів громадського харчування, розважальних закладів (нічних клубів), кінотеатрів та залів інших сфер культури, проведення інших масових заходів дозволяється за умов носінням масок та забезпечення засобами індивідуального захисту працівників

СУМСЬКІ РАДІОПЕЛЕНГАТОРИ З МЕДАЛЯМИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ

 

11-14 червня 2021 року у м. Шостка відбувся чемпіонат України  з радіоспорту (дорослі, юніори, юнаки), спортивне радіоорієнтування.

Спортсмени змагалися в чотирьох видах програми. Команда Сумської області загалом виборола 26 медалей різного ґатунку.

ДЕНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ СВЯТКУВАТИМУТЬ СПОРТИВНИМИ ЗДОБУТКАМИ

 

15 червня 2021 року у місті Суми розпочалася Всеукраїнська спартакіада серед регіональних збірних команд державних службовців та посадовців місцевого самоврядування Сумської області.

У змаганнях беруть участь 11 команд: 10 команд районних державних адміністрацій і територіальних громад, а також представники Сумської обласної державної адміністрації. У перший день державні службовці та посадовці місцевого самоврядування мірятимуться силою у настільному тенісі, шахах та футзалі. Змагання з шашок та волейболу відбудуться 16 червня 2021 року у спортивному комплексі СумДУ.

ВЕТЕРАНИ СУМЩИНИ З МЕДАЛЯМИ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ З ВОЛЕЙБОЛУ

 

10-13 червня 2021 року в с. Коблево Одеської області відбулися IX літні Всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам’яті М.М.Баки з волейболу.

Команда Сумської області в категорії 70+ посіла 3 місце. Всього в цій категорії було 8 команд з різних регіонів України.

СУМСЬКІ ВЕТЕРАНИ З МЕДАЛЯМИ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ З ПЕРЕГОНІВ НА ЛИЖОРОЛЕРАХ

 

12-13 червня 2021 року в м. Тростянець Сумської області відбулися всеукраїнські змагання з перегонів на лижоролерах серед спортсменів-ветеранів. Участь приймали спортсмени з різних регіонів України.

Представники Сумщини були серед призерів змагань у різних категоріях.

СПОРТСМЕНИ СУМЩИНИ З НАГОРОДАМИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ПОДОЛАННЯ ПЕРЕШКОД (КІННИЙ СПОРТ)

 

У період з 10 до 13 червня 2021 року у місті Жашків Черкаської області відбувся чемпіонат України з подолання перешкод серед дорослих, юніорів, юнаків та дітей (кінний спорт), у якому взяли участь 52 пари спортсменів.

Гідно представили Сумську область спортсмени обласного комунального навчально-тренувального закладу «Сумська кінна дитячо-юнацька спортивна школа».