Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНСТРАЦІЇ ПРОДОВЖУЄ СВОЮ РОБОТУ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

 

На території Сумської області з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 період карантину подовжено до 24.04.2020. Працівники управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації переведені на дистанційну форму роботи згідно графіку. В режимі робочого часу в приміщенні управління працюють закріплені працівники та начальник управління.

У цей період скасовано проведення всіх обласних змагань, фізкультурно-спортивних, молодіжних заходів та проектів; призупинено навчально-тренувальний процес у всіх позашкільних навчальних закладах спортивного профілю; внесено корективи в навчальні плани роботи тренерів-викладачів та розклад навчально-тренувальних занять, графіки реалізації проектів та заходів з використанням можливостей дистанційної роботи, інтернет-ресурсів тощо. Заборонено проведення заходів за участю понад 10 осіб.

ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЄКТІВ У НАПРЯМКУ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ НА 2021 РІК

Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації оголошує обласний конкурс з визначення проєктів у напрямку національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2021 рік

До уваги представників інститутів громадянського суспільства!  Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації оголошує обласний конкурс з визначення проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2021 рік

ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЄКТІВ НА 2021 РІК

  Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації оголошує обласний конкурс з визначення проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2021 рік

До уваги представників інститутів громадянського суспільства!  Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації оголошує обласний конкурс з визначення проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2021 рік

УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНСТРАЦІЇ ОБМЕЖИЛО СВОЮ РОБОТУ В ПЕРІОД КАРАНТИНУ

 

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Сумської області у період карантину з 18.03.2020 до 03.04.2020 працівники управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації переведені на дистанційну форму роботи згідно графіку. В режимі робочого часу в приміщенні управління працюють закріплені працівники та начальник управління.

Також, обмежено проведення заходів, що передбачають скупчення людей у приміщеннях (засідань комісій, дорадчих органів, контактних нарад, прийомів громадян з особистих питань, тощо).

Звертаємося з проханням до громадян утриматися за можливості від відвідування приміщення управління та звертатися за телефонним номером (0542) 61-09-69 або електронною адресою  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Дякуємо за розуміння та небайдужість до себе та оточуючих людей!

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

 

З метою запобігання поширенню на території Сумської області коронавірусу COVID-19, у зв’язку із введенням по всій території України карантину, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобіганню поширенню на території України коронавірусу COVID-19»наказу Міністерства молоді та спорту України від 12.03.2020 № 6 «Про запобіганню поширенню коронавірусу COVID-19», наказом управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації від 12.03.2020 № 115-ОД «Про запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» було визначено відповідні заходи.

Текст наказу додається (Про запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 від 12.03.2020 № 115-ОД). Просимо з порозумінням та відповідальністю поставитися до даної інформації!

СТАРТУВАВ ПРОЄКТ, ЯКИЙ НАВЧАТИМЕ ШКОЛЯРІВ ЗМІНЮВАТИ СВОЄ МІСТО

По всій Україні розпочалась четверта хвиля наймасштабнішого всеукраїнського проєкту неформальної освіти “Відкривай Україну: Ідентифікація” 2020, який навчає підлітків втілювати свої ідеї та задуми і змінювати цим свої школи, міста та всю Україну.

Зареєструватися можна до 10 лютого за цим посиланням http://bit.ly/2sgtGky

Уже п’ятий рік Фундація соціальних інновацій "З країни в Україну" проводить гейміфіковану освітню пригоду, яка навчає школярів навичок ХХІ століття, таких як робота в команді, комунікації, робота з ідеями, лідерство, проєктний менеджмент тощо.

ДЛЯ ЛЮДИНИ, ЯКА ОПИНИЛАСЯ У КРИЗОВІЙ СИТУАЦІЇ І ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ, ПРАЦЮЮТЬ АНОНІМНІ ЛІНІЇ ДОВІРИ, ЦЕНТРИ ДОПОМОГИ, ПРИТУЛКИ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД НАСИЛЬСТВАДЛЯ ЛЮДИНИ, ЯКА ОПИНИЛАСЯ У КРИЗОВІЙ СИТУАЦІЇ І ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ, ПРАЦЮЮТЬ АНОНІМНІ ЛІНІЇ ДОВІРИ,

З метою попередження домашнього насильства, запобігання торгівлі людьми, захисту прав і інтересів дитини доводимо інформацію про функціонування анонімних ліній довіри, центрів допомоги, притулків для постраждалих від насильства.

Інформація про «гарячі лінії», центри допомоги, притулки для постраждалих від насильства

«ДОСТАТНЬО ДОРОСЛІ, ЩОБ ТВОРИТИ ДЕРЖАВУ!» - САМЕ ТАК ЗВУЧИТЬ ОСНОВНИЙ МЕСЕДЖ ОРГАНІЗАТОРІВ ТА УЧАСНИКІВ ПРОГРАМИ «ДЕРЖАВОТВОРЕЦЬ»

 

Вже завтра, 12 листопада 2019 року, стартує регіональний етап державної програми ознайомлення молоді з публічною адміністрацією та процесами державотворення «Державотворець».

Другий рік поспіль, за ініціативи Міністерства молоді та спорту України та Української академії лідерства за підтримки проекту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидій корупції в Україні «ВзаємоДія» (SACCI) в Україні реалізовується проект, спрямований на ознайомлення молоді з публічною адміністрацією та процесами державотворення «Державотворець». 

ЗАПРОШУЄМО НА ВІДКРИТИЙ ЗАХИСТ КОНКУРСНИХ ПРОПОЗИЦІЙ

Запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства які подавали заявку на участь у конкурсі з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2020 рік та конкурсі з визначення проектів у напрямку національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2020 рік.

ВІДБУДЕТЬСЯ ЩОРІЧНИЙ 13-Й ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МУЛЬТИМЕДІЙНИХ ПРОЄКТІВ «ВРЯТУВАТИ ВІД ЗАБУТТЯ»

 

Міжнародним благодійним фондом національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади, Київським міським будинком учителя проводиться щорічний 13-й Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття» (далі – Конкурс), метою якого є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

У Конкурсі можуть брати участь учні старших класів, студенти, учителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. На Конкурс можуть подаватися як індивідуальні так і групові проєкти.

В УКРАЇНІ ВЧЕТВЕРТЕ ПРОВОДИТЬ НАЦІОНАЛЬНИЙ ВІДБІР ВСЕСВІТНЬОГО КОНКУРСУ ДЛЯ МОЛОДІ ВІД 14 ДО 18 РОКІВ DIAMOND CHALLENGE FOR HIGH SCHOOL ENTREPRENEURS

За підтримки Міністерства молоді та спорту України, Благодійний фонд«Інститут громадянської освіти та суспільних програм» (Благодійний фондICEPP) вже вчетверте організовує в Україні національний відбірВсесвітнього конкурсу для школярів-старшокласників Diamond Challenge forHigh School Entrepreneurs, заснованого в Університеті штату Делавер, США.

Мета Diamond Challenge – надати можливість молодим талантам розвивати свій підприємницький хист, сформувати комплексне розуміння фінансової діяльності та цінності грошових коштів, а також сприяти цілеспрямованій молодіжній підприємницькій діяльності.