Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ У ДЕНЬ ВІДКРИТТЯ ІГОР ХХХІІ ОЛІМПІАДИ ЗАПРОШУЮТЬ ПІДТРИМАТИ НАШИХ СПОРТСМЕНІВ

23 липня у м. Суми буде проведений спортивно-масовий захід, присвячений церемонії підняття прапорів України та Національного олімпійського комітету з нагоди відкриття Ігор ХХХІІ Олімпіади, що відбудуться у період з 23 липня до 8 серпня у місті Токіо (Японія)

У рамках проведення заходу о 13.00 стартує легкоатлетичний пробіг за маршрутом: площа Незалежності, 2 – вул. Соборна – Театральна площа.

На Театральній площі о 13.15 розпочнуться інші урочисті заходи.

ЖИТЕЛІВ ТА ГОСТЕЙ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ НА КАЛНИШЕВУ РАДУ

Регіональне свято козацької слави «Калнишева рада» відбудеться з нагоди 30-річчя Незалежності України та 330-річчя від дня народження останнього кошового отамана Запорізької Січі Петра Калнишевського 11 липня в с. Пустовійтівка на Роменщині

О 14.00 розпочнеться молебень у Церкві Святої Трійці на честь Петра Калнишевського за участю Владики Мефодія. Після цього відбудеться урочиста хода учасників свята від Церкви Святої Трійці до пам 'ятника Петру Калнишевському.

ЗАПРОШУЄМО НА ДОПРЕМ’ЄРНІ ПОКАЗИ ФІЛЬМУ «ІМЕНІ ВИГОВСЬКОГО»

 

8 липня 2021 року в Сумах та 9 липня у Конотопі відбудуться допрем’єрні покази науково-документального фільму «Імені Виговського» українського режисера Олега Володкевича.

Переглянути стрічку та поспілкуватися з творчою авторською групою в м.Суми можна 8 липня 2021 року в конференц-залі Конгрес – центру СумДУ (м.Суми, вул. Покровська, 9/1), о 15:00 год.

ОГОЛОШЕНО ВІДБІР УЧАСНИКІВ НА ПРОГРАМУ СТАЖУВАНЬ МОЛОДІ В ОРГАНАХ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ

Democracy Reporting International (DRI) cпільно з Міністертвом молоді та спорту в рамках проекту «Демократія в дії – залучення молоді та громадянського суспільства до політичного процесу в Україні» оголошують відбір на програму стажувань молоді в місцевих органах влади.

Завдання програми стажувань: сформувати у активних молодих людей практичні навички і знання про місцеву політику та управління, ознайомити з реалізацією реформ на місцевому рівні та потенційно – допомогти створити кадровий резерв органів самоврядування. 

ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЄКТІВ У НАПРЯМКУ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ НА 2022 РІК

Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації оголошує обласний конкурс з визначення проєктів у напрямку національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2022 рік

До уваги представників інститутів громадянського суспільства!Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації оголошує обласний конкурс з визначення проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2022 рік

ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЄКТІВ НА 2022 РІК

Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації оголошує обласний конкурс з визначення проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2022 рік

До уваги представників інститутів громадянського суспільства!  Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації оголошує обласний конкурс з визначення проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2022 рік

ТРИВАЄ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ СКЛАДУ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРAЦІЇ

Наразі триває обговорення проєкту розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації «Про внесення змін до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 24.03.2017 № 162-ОД «Про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при Сумській обласній державній адміністрації» (зі змінами від 24.09.2020 № 481-ОД)»

Проєкт розпорядження розміщено на сайті Сумської обласної державної адміністрації у розділі «Електронні консультації з громадськістю» за посиланням: http://media.sm.gov.ua/index.php/uk/686

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

З метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19 та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», пункту 19 протоколу № 2 від 10.03.2020 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення України та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19» та протоколу № 2 позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12.03.2020 скасовується до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян. Для запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні оголошено карантин з 12 березня 2020 року. На період карантину просимо уникати, за можливості, особистого відвідування органів державної влади.

Прийом громадян тимчасово призупинено. На час скасування прийомів громадян у приміщенні управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації буде розміщена скринька «Для звернень громадян»

ЗАПРОШУЄМО НА ДРУГИЙ ЕТАП ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З КАНТРІ-КРОСУ ДЛЯ КВАДРОЦИКЛІВ

 

13 березня 2021 року в смт. Краснопілля Сумської області має відбутися 2-й етап чемпіонату України з кантрі-кросу для квадроциклів. Якщо ви хочете яскраво провести зиму, зустріти весну, відзначити Масляну і при цьому отримати заряд драйву й адреналіну – це буде саме те місце.

Запрошуємо взяти участь та підтримати спортсменів, насолодитися неймовірними гонками по пересічній місцевості на 2-му етапі чемпіонату України з кантрі-кросу для квадроциклів.

Відкрита реєстрація для спортсменів та учасників  - https://www.logos-sport.com.ua/novyny/zakhody/druhyi-etap-chempionatu-ukrainy-z-kantri-krosu-2021/

СТУДЕНТИ, АСПІРАНТИ ТА ВИПУСКНИКИ ВИЩИХ НАВЧАЬНИХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ ЗАПРОШУЮТЬСЯ ДО УЧАСТІ У ПРОЄКТІ «EU STUDY DAYS» ВІД ПРЕДСТАВНИЦТВА ЄС В УКРАЇНІ

Представництво Європейського Союзу в Україні запускає освітній проект «EU Study Days», що відбудеться у період із березня до червня 2021 року.  Інформацію про відбір учасників проекту було нещодавно опубліковано за посиланням https://bit.ly/3aw9CwQ.

Проект спрямований на студентів, аспірантів і випускників вищих навчальних закладів України

ДО СКЛАДУ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРAЦІЇ БУДУТЬ ВНЕСЕНІ ЗМІНИ 2021

Відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 24.03.2017 № 162-ОД «Про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при Сумській обласній державній адміністрації», ураховуючи структурні та кадрові зміни, що відбулися, управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації готує зміни до персонального складу координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Сумській обласній державній адміністрації (далі - координаційна рада НПВ).

Якщо Ви маєте пропозицію щодо кандидатури для включення у склад обласної координаційної ради НПВ (або виключення когось із діючих членів ради), просимо надати до 16 лютого 2021 року свої аргументовані пропозиції електронною поштою на адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.