Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ШКОЛА ПАТРІОТІВ 2018

З 28 по 30 квітня в лісах неподалік села Білиця відбудеться триденний похід для молоді Ямпільського району в рамках проекту Ямпільської районної молодіжної організації «Патріотична Молодь Ямпільщини» «Школа патріотів 2018»

З 28 по 30 квітня в лісах неподалік села Білиця відбудеться триденний похід для молоді Ямпільського району в рамках проекту Ямпільської районної молодіжної організації «Патріотична Молодь Ямпільщини» «Школа патріотів 2018» за підтримки Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації. Сорок юних ямпільчан візьмуть участь у воєнізованій грі, для них будуть проведені заняття з військово - тактичної підготовки, гра Лазертаг, зустрічі з волонтерами та учасниками антитерористичної операції на сході України.

СТАРТУЄ ТЕЛЕПРОЕКТ "СВІДОМА МОЛОДЬ СУМЩИНИ"

Спецкор спільно з Відіконом, управлінням молоді та спорту Сумської ОДА та центром розвитку місцевого самоврядування починають спільний телепроект "Свідома молодь Сумщини".

Усіх, кому небайдуже, що відбувається в країні та в нашій області, хто хоче і знає як робити зміни, запрошуємо!

Спецкор спільно з Відіконом, управлінням молоді та спорту Сумської ОДА та центром розвитку місцевого самоврядування починають спільний телепроект "Свідома молодь Сумщини".

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС З ВИЗНАЧЕННЯ ПРОЕКТІВ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ЯКИХ НАДАЄТЬСЯ ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА У 2018 РОЦІ

Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році

Конкурсні пропозиції приймаються з дня опублікування оголошення до 04 травня 2018 р. щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 10:00 до 17:00 (у п'ятницю – до 16:00) за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 42, к. 712.

Контактні телефони: (044) 289-08-30.

КОНСУЛЬТАЦІЇ З ГРОМАДСЬКІСТЮ: ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ПОРЯДКУ НАДАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВИРІШЕННЯ ЖИТЛОВО-ПОБУТОВИХ ПИТАНЬ КРАЩИМ СПОРТСМЕНАМ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» проводиться громадське обговорення проекту Порядку надання матеріальної допомоги для вирішення житлово-побутових питань кращим спортсменам Сумської області (далі – Порядок).

РОЗПОДІЛ ОЧІКУВАНОГО ФІНАНСУВАННЯ НА КОНКУРС ПРОЕКТІВ 2019

Розподіл коштів на обласний конкурс проектів зміниться, враховуючи пріоритетні напрямки.

Враховуючи надважливість розвитку національно-патріотичного виховання в області та прийняття обласної програми з національно-патріотичного виховання в 2019 році розподіл по пріорітетам дещо зміниться.

З очікуваного 1 600 000 грн окремо 600 000 грн. піде буде розподілено виключно  на проекти з національно-патріотичного виховання, а мільйон розподілиться між іншими напрямками!

ВІДКРИТО НАБІР НА УЧАСТЬ У ШКОЛУ МОЛОДИХ ПОЛІТИКІВ "ТРАМПЛІН 2018"

ТРАМПЛІН - це амбіційний, освітній проект, який має на меті об`єднати 40 активних учасників, з-поміж старшокласників і студентів, м.Суми та області.

Учасники пройдуть спеціалізовані тренінги, на яких здобудуть знання та навички, необхідні для успіху в сучасній політиці. Також проектом передбачено проведення телевізійних дебатів.Найактивніші з учасників отримають можливість спробувати себе у ролі помічників місцевих депутатів, та отримають відповідні посвідчення.

   

Координатор проектів ОБСЄ в Україні у партнерстві із Адміністрацією Президента України та Міністерством молоді та спорту України організує низку регіональних круглих столів

Координатор проектів ОБСЄ в Україні у партнерстві із Адміністрацією Президента України та Міністерством молоді та спорту України організує низку регіональних круглих столів для обговорення проекту Закону України про Національний Фонд розвитку громадянського суспільства, як інституціонального механізму в контексті реалізації Національної стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні 2016-2020рр. Заходи проводитимуться в рамках проекту «Допомога Уряду України з реалізації Національної стратегії розвитку громадянського суспільства».

Для учасників з  з Харківської, Полтавської та Сумської областей круглий стіл відбудеться 11 жовтня в м. Харків з залученням представників відповідних органів влади та експертів від організацій громадянського суспільства, а також за участі експертів ОБСЄ з робочої групи проекту, яка розробляла проект Закону.

В рамках круглих столів буде вестися відкрите обговорення з експертами робочої групи змісту законопроекту, таких питань як мета і принципи, завдання і напрями діяльності Національного Фонду, склад і порядок формування органів його управління, механізми участі громадянського суспільства в управлінні, джерела фінансування. Також до обговорення будуть винесені питання стосовно очікуваних змін до законодавства щодо фінансування діяльності Національного Фонду та питання звітності про діяльність Національного Фонду.

Для участі у заході необхідно до 6 жовтня 2017 року подати заявку на реєстрацію, заповнивши цю електронну анкету (https://goo.gl/forms/AqIzo3c8EEpWwxZI2).

Контактна особа: Катерина Роговська, асистент проектів відділу Розвитку громадянського суспільства в Україні, тел.:0633130882, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Інформацію щодо місця проведення регіональних круглих столів, а також підтвердження реєстрації буде надано додатково на наступний день після відповідного дедлайну подачі заявок. 

Витрати на харчування та проїзд здійснюються за рахунок організаторів заходу.

 

 

УВАГА! Запрошуємо долучитися до обговорення кращих практик організації та проведення наметових таборів!

З 13 по 15 серпня 2017 року у м. Суми Управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації спільно з Мінмолодьспортом та наметовим табором Сузір'я заплановано проведення Всеукраїнського семінару, спрямованого на формування бережливого ставлення до навколишнього природного середовища (програмою семінару передбачено обмін досвідом формування бережливого ставлення до навколишнього  природного середовища в умовах наметового табору, поширення практик організації та проведення наметових таборів як виду неформальної роботи з молоддю).
Проїзд до м. Суми та у зворотному напрямку, а також проживання та харчування учасників забезпечуватиметься за рахунок приймаючої сторони.
За додатковою інформацією просимо звертатися до Мирошниченка Геннадія Миколайовича, заступника директора КУ СОР «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання», тел.(0542) 61-09-16, 66-11-01, 050-621-32-76.
Щоб зареєструватися на участь у семінарі, просимо заповнити анкету за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1ENP8v5nOabAXtoiGOFn-QljJd2yNgCQm21g0oFKKWRw/edit
7 серпня – закінчення прийому заявок.
8 серпня - повідомлення учасників про результати відбору
   

Відбудеться Всеукраїнський захід, спрямований на національно-патріотичне виховання молоді, «Молодіжна патріотична науково-пізнавальна акція «Чорний Ліс – 2017».

УВАГА!

З 14 по 21 серпня  2017 року, в Івано-Франківській області, Тисменицький район відбудеться Всеукраїнський захід, спрямований на національно-патріотичне виховання молоді, «Молодіжна патріотична науково-пізнавальна акція «Чорний Ліс – 2017».

Таборування, що триватиме 8 днів. Під час таборування будуть проходити зустрічі з відомими громадсько-політичними діячами які брали участь у державотворчих процесах, бійцями АТО, волонтерами, відбуватимуться теоретичні навчання для підвищення рівня знань про методи діяльності в патріотичній громадській організації, застосовуватимуться елементи військово-патріотичного вишколу.

До участі у програмі допускаються команди загальноосвітніх навчальних закладів, молодіжних громадських організацій області,  учасники яких є віком від 18 років, що пройшли відповідну підготовку, інструктаж, не мають обмежень за станом здоров’я та включені в заявку на участь у програмі. Склад команди - 4 особи .

Контактна особа: Володимир Кіріндас, тел. +38 099 250 84 23

У разі виявлення бажання взяти участь у заході – звертатися до управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації,

тел. (0542)-61-09-16

 

   

ГО Молодіжний Націоналістичний Конгрес запрошує молодь Сумщини на навчально-практичний патріотичний наметовий табір «Коловрат імені Романа Атаманюка»!

   З 1 по 12 липня в Сумській області відбудеться навчально-практичний патріотичний наметовий табір «Коловрат імені Романа Атаманюка» для молоді, що хоче змінити себе і перемогти свої слабкості, виховати волю та навчитись перемагати, цікаво та змістовно провести два літніх тижні.

    Окрім активного відпочинку на молодь чекає життя в наметах, ранкова "руханка", польова кухня з безпосередньою участю в приготуванні їжі, тренінги з лідерства, лекції з історії, розповіді про українські традиції, походи, спортивні ігри, вечірні ватри під гітару, нічні «екстремальні» завдання, квести, подорожі, а головне – дружня атмосфера у колі однодумців. Проводити заняття будуть громадські активісти, тренери, історики, письменники, співаки та інші відомі особистості - експерти у своїх сферах.

   Повертаючись додому, діти стають здоровішими, самостійнішими, відповідальнішими, сильнішими як фізично, так і духовно. В результаті формується психологічна та фізична витривалість, здобувається значний життєвий досвід.

Більше інформації про табір тут: http://mnk2017.tilda.ws/kolovrat

Деталі – за адресою: м.Суми, вул. Горького2, перший поверх, у будні з 12:00 до 19:00, попередньо домовившись про зустріч

(050)081 41 73 - Володимир або за номерами (050) 021-07-84 Олеся.

 «Коловрат ім. Романа Атаманюка 2016» чекає саме на тебе! Поспішай зголоситися та отримати свою порцію адреналіну, дружби та гарного настрою на увесь рік!

 

 

 

Ми діти твої, Україно!

20 квітня 2017 року Громадською організацією «Ініціатива Охтирки» за фінансової підтримки Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації буде проведена мистецька акція «Ми діти твої, Україно!» у с.Олешня Охтирського району. 
До участі в акції залучені керівники гуртків та вихованці Охтирського районного ЦДЮТ.
У програмі акції:
1.Проведення майстер-класу з виготовлення іграшок
2.Проведення майстер-класу з бісероплетіння
3.Зустріч з народною майстринею Гордієнко Н.О., майстер-клас з ткацтва.
3.Концертна програма (театральний колектив «Маска», вокальний гурток «Веселі нотки», колектив народних інструментів)