Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУДЕТЬСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЗАХІД «МОЛОДІЖНА ПОЛІТИКА В УКРАЇНІ: ПАРТНЕРСТВО ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ»

28-29 серпня 2019 року в місті Вінниці відбудеться всеукраїнський захід «Молодіжна політика в Україні: партнерство та перспективи розвитку», організаторами якого є Міністерство молоді та спорту України та Вінницька обласна державна адміністрація.

Метою заходу є координація співпраці, обмін досвідом та кращими практиками молодіжної роботи між органами виконавчої влади, місцевого самоврядування з метою підвищення якості та ефективності молодіжної політики в регіонах України.

УВАГА! З 04 ПО 05 ЛИПНЯ У М. КРАМАТОРСЬК (ГОРА КАРАЧУН) ЗАПЛАНОВАНО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «ДОНЕЧЧИНА ЗУСТРІЧАЄ СВОЇХ ЗАХИСНИКІВ»!

Метою Акції є:

  • презентація проектів пов’язаних з ветеранами АТО;
  • навчання молоді надання першої медичної допомоги в екстремальних ситуаціях;
  • проведення заходів, присвячених 5-річчю звільнення міст Східної України від російської окупації.

До участі у заході запрошуються представники громадських об'єднань військово-патріотичного спрямування, представники ветеранських організацій учасників АТО.

СТАРТУЄ ВІДБІР ДО УКРАЇНСЬКОЇ ЗБІРНОЇ НА ІГРИ НЕСКОРЕНИХ 2020

14 червня на сторінці Ігор Нескорених в Україні (invictusgames.in.ua) розпочався прийом заявок від кандидатів до національної команди, яка представить Україну на Іграх Нескорених 2020 в Гаазі.

Ігри Нескорених — це найбільші в світі міжнародні змагання для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, травми або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки. Кожні Ігри об’єднують сотні бійців та їхніх родин, стають майданчиком для взаємної підтримки та обміну досвідом, свідченням незламності духу захисників для тисяч глядачів, що спостерігають за їхніми змаганнями з трибун. Україна долучилась до Ігор Нескорених в 2017 році, дебютувавши на змаганнях в Торонто, а вже у травні наступного року візьме участь у Іграх Нескорених 2020 у Гаазі.

УВАГА! ТРИВАЄ ОЗДОРОВЧО-ВІДПОЧИНКОВА КАМПАНІЯ 2019!

З метою своєчасного, якісного та ефективного та підбору та направлення дітей пільгових категорій до дитячих таборів за рахунок бюджетних коштів, управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації розроблено Порядок підбору та направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок бюджетних коштів (далі – Порядок).

Порядок затверджено розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 17.05.2019 №286-ОД, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Сумській області 23.05.2019 за № 35/1952 . З повним текстом  та умовами Порядку можна ознайомитися за посиланням: http://sm.gov.ua/uk/dokumenty.html?task=view&id=18533

УВАГА! ТРИВАЄ НАБІР ДІТЕЙ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ НА 4-ДЕННИЙ ЗМІСТОВНИЙ ВІДПОЧИНОК ДО НАМЕТОВОГО ТАБОРУ «ТАБІР МИРУ»!

 

На виконання Обласної цільової соціальної програми розв’язання пріоритетних проблем з використанням механізму соціального замовлення на 2019 рік, управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації було проведено Конкурс із залучення коштів обласного бюджету для надання соціальних послуг, а саме: послуг спрямованих на організацію доступного та змістовного оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій області (далі – Конкурс). Переможцем даного Конкурсу було визначено Громадську організацію «Простір рівних можливостей» (далі – Переможець).

 (https://www.facebook.com/groups/PeaceCampSumy/photos/)

УВАГА! ОГОЛОШЕНО КОНКУРС СОЦІАЛЬНОЇ РЕКЛАМИ «Я ПИШАЮСЬ, Я – УКРАЇНЕЦЬ!»

 

У рамках підготовки та відзначення в Сумській області 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві, управління молоді та спорту спільно з Сумським обласним осередком Національної спілки краєзнавців України упродовж червня-липня 2019 року проводять Обласний Конкурс соціальної реклами «Я пишаюсь, я – УКРАЇНЕЦЬ!».

Конкурс проводиться у двох номінаціях:

- відеоролик

- соціальний макет

8 ЧЕРВНЯ 2019 РОКУ У МІСЬКОМУ ПАРКУ КУЛЬТУРИ ТА ВІДПОЧИНКУ ІМЕНІ І.КОЖЕДУБА ВІДБУДЕТЬСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ

Попередня реєстрація учасників на місці проведення змагань відбуватиметься з 09 год. 00 хв. Переможці будуть нагороджені призами від Національного Олімпійського комітету України, а усі охочі – смачною кашою.

Запрошуємо до участі спортсменів та любителів здорового способу життя, активних мешканців міста та області!

 

УВАГА! 12 ТРАВНЯ 2019 РОКУ БУДЕ ЗМІНЕНО МАРШРУТИ РУХУ ГРОМАДСЬКОГО ТРАСПОРТУ

12 травня 2019 року, у м.Суми, у зв’язку з проведенням змагань чемпіонату України з велоспорту на шосе серед юнаків, дівчат, молодших юнаків та дівчат,  з 09.00 до 14.00 год. буде змінено маршрути руху громадського траспорту вулицею Героїв Сумщини  від перехрестя з вул.Харківською та вулицею Набережна річки Сумки до перехрестя з мостом на вул.Горького.

УВАГА! ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ КОНКУРСУ З НАДАННЯ ПОСЛУГ СОЦІАЛЬНОЇ ПРОФІЛАКТИКИ, СУПРОВОДУ ТА КОНСУЛЬТУВАННЯ МОЛОДІ, ЩО ОПИНИЛАСЯ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

Підведено підсумки Конкурсу з надання послуг соціальної профілактики, супроводу та консультування молоді, що опинилася у складних життєвих обставинах щодо впливу соціально небезпечних хвороби та негативних явищ та послуг спрямованих на організацію доступного та змістовного оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій області на 2019 рік, що вперше проводився у поточному році управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації (далі – Конкурс).

НА СУМЩИНІ ПРОЙДУТЬ «ЧЕМПІОНСЬКІ ІГРИ ДЛЯ СІМЕЙ УЧАСНИКІВ АТО»

 

03-04 травня 2019 року у міському парку ім. І.Кожедуба відбудеться спортивно-масовий захід «Чемпіонські ігри для сімей учасників АТО».

У перший день пройде реєстрація та попередні відбіркові змагання. У суботу 04 травня 2019 року – змагання з мас-реслінгу, естафети, перетягування линви, творчі конкурси, конкурси та змагання для глядачів, показові виступи та зустрічі-спілкування з видатними спортсменами Сумщини. Початок заходу 03 травня о 18.00, 04 травня о 10.00. Святковий концерт та нагородження стартують о 13.00.

На всіх відвідувачів очікують смачні сюрпризи, чудові подарунки та багато позитивного настрою! Запрошуємо усіх бажаючих!

З 30 КВІТНЯ ПО 05 ТРАВНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКА ТЕРЕНОВА ГРА «ГУРБИ-АНТОНІВЦІ – 2019»

На межі Тернопільської та Рівненської областей з 30 квітня по 05 травня відбудеться Всеукраїнська теренова гра «Гурби-Антонівці – 2019», що заснована на честь військ УПА, боронивших українську землю. Цьогорічна Гра буде присвячена відзначенню 75-річчя бою під Гурбами

Участь у Грі є безкоштовною, а вартість проїзду компенсуватимуть за наявності оригіналів квитків. З Тернополя, Львова і Дубно організатори заберуть учасників і відвезуть на автобусі у місце призначення, що знаходиться на межі Тернопільської та Рівненської областей.