Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЗАПРОШУЄМО НА ВІДКРИТИЙ ЗАХИСТ КОНКУРСНИХ ПРОПОЗИЦІЙ НА 2021 РІК

9 та 11 грудня 2020 року відбудеться другий етап обласних конкурсів проєктів на 2021 рік, розроблених інститутами громадянського суспільства – відкритий захист проєктних пропозицій.

09 грудня 2020 року  о 10:00 год. та 11 грудня о 13:00 год. в приміщенні Конгрес-центру СумДУ (вул. Покровська 9/1, ауд. 102) відбудеться відкритий захист конкурсних пропозицій обласних конкурсів з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері молодіжної політики та національно-патріотичного виховання, для реалізації яких надаватиметься підтримка у 2021 році.  

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ СТАЖУВАННЯ МОЛОДІ В АПАРАТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ У 2021 РОЦІ

 

Оголошено конкурс на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради 2021 року від Громадської організації «Ліга інтернів» та Верховної Ради України. Дедлайн подачі заявок — до 15 листопада 2020 року.

З більш детальною інформацією щодо умов та порядку проведення конкурсного відбору, переліку необхідних документів та строків їх подання можна ознайомитися за посиланням https://bit.ly/2HaUvhc

Посилання на анкету: https://bit.ly/2IvCNFO

В ОБЛАСТІ ПРОВОДИТЬСЯ ОПИТУВАННЯ ЩОДО ДОСТУПУ МОЛОДІ ДО ПРАВ ЛЮДИНИ В УМОВАХ COVID-19

Громадською організацією «Центр євроініціатив» спільно з Європейським молодіжним фондом за підтримки управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації у рамках проєкту «Підвищення обізнаності з правами людини у молодіжній сфері у відповідь на COVID-19 у Сумській області» проводиться опитування щодо доступу молоді до прав людини в умовах COVID-19 в Сумській області.

Опитування проводиться серед молодіжних працівників/працівниць та тих, хто працює з молоддю у Сумській області та молоддю з Сумської області.

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ОНЛАЙН ЗМАГАННЯХ ДЛЯ ПОРАНЕНИХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ВЕТЕРАНІВ

Реєстрація на перші онлайн змагання для поранених військовослужбовців та ветеранів - Ігри Нескорених 2.0. стартувала!

✅Змагання Ігор Нескорених 2:0 ONLINE будуть відбуватись у шести видах спорту: легка атлетика, пауерліфтинг, стрільба з лука, плавання, веслування на тренажері, велоспорт.

✅Реєстрація учасників Ігор Нескорених 2.0. триватиме до 31 жовтня 2020 року

✅Змагання відбуватимуться за місцем проживання учасників, в час та день, які зручні учаснику у період з 01 по 22 листопада 2020 року

ТРИВАЄ ПРОЦЕС ФОРМУВАННЯ ПРОЄКТУ ОБЛАСНОЇ ЦІЛЬОВОЇ КОМПЛЕКСНОЇ ПРОГРАМИ «МОЛОДЬ СУМЩИНИ» НА 2021-2025 РОКИ!!!

У вівторок 13 жовтня, о 17:00 відбудеться онлайн публічна консультація «Залучення молоді до розробки молодіжної програми», яку організовує Сумська обласна державна адміністрація у співпраці з Центром “Ейдос”.

Під час публічної консультації будуть обговорені наступні питання:- Чи потрібна області молодіжна рада?- Чи зможе і чи повинна вона впливати на формування молодіжної програми?- Які механізми підтримки молодіжних ініціатив вам відомі і які варто включити в молодіжну програму?- Чи потрібні молоді молодіжні центри?- Чи знаєте Ви як і яку підтримку Ви можете отримати на свої ідеї?Реєстрація на публічну консультацію за посиланням:https://forms.gle/7hVjQHPPCHDyVMm76

НА СУМЩИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ЩОРІЧНА ВСЕУКРАЇНСЬКА СОЦІАЛЬНО-ЕКОЛОГІЧНА АКЦІЯ З ПРИБИРАННЯ ЗЕЛЕНИХ ЗОН ТА БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЙ «ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ РАЗОМ!»

 

19 вересня 2020 року за ініціативи громадської організації «Let’s do it, Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It! World» відбудеться щорічна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання зелених зон та благоустрою територій «Зробимо Україну чистою разом!»

Громадська організація «Let’s do it, Ukraine»  – це громадська організація, яка реалізовує міжнародні, всеукраїнські та регіональні проєкти. Діє у 24 областях України. За 5 років існування об’єднала  понад 1,5 млн. учасників нашої країни.

05 ЛИСТОПАДА 2020 РОКУ У М. СУМИ ВІДБУДУТЬСЯ УСТАНОВЧІ ЗБОРИ З ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Повідомляємо, що 05 листопада 2020 року у м. Суми відбудуться установчі збори з формування складу молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації, під час яких будуть вирішуватися організаційні питання, обиратиметься склад та затверджуватиметься положення нового обласного молодіжного консультативно-дорадчого органу. Інформація щодо місця, часу та формату проведення установчих зборів буде повідомлена додатково.

УВАГА! УТВОРЕНО ІНІЦІАТИВНУ ГРУПУ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 21.08.2020 № 423-ОД "Про утворення ініціативної групи для формування складу молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації" утворено та затверджено склад ініціативної групи для формування складу молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації.

УВАГА! МИ РОЗПОЧИНАЄМО ОБГОВОРЕННЯ СКЛАДУ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Розпочато обговорення проєкту розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації «Про внесення змін до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 24.03.2017 № 162-ОД «Про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при Сумській обласній державній адміністрації» (зі змінами від 26.09.2018 № 558-ОД)»

Проект розпорядження розроблено управлінням молоді та спорту  Сумської обласної державної адміністрації на основі пропозицій структурних підрозділів Сумської ОДА, інститутів громадянського суспільства, та з урахуванням вимог відповідного Порядку, а також вимог постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 №999.

Громадське обговорення у формі електронних консультацій з громадськістю триватиме по 21.08.2020 включно.

ЗАПРОШУЄМО НА ВІДКРИТІ ТРЕНУВАННЯ ДО МІСЬКОГО ПАРКУ ВІДПОЧИНКУ

Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації разом з Комунальним закладом Сумської обласної ради "Спорт для всіх" приєднуються до впровадження відкритого мультиспортивного простору в рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу "Не лінуйся! Рухайся!".

Вищезазначений захід передбачає організацію проведення тренувань та занять спортом із залученням провідних тренерів, відомих спортсменів, спортивних федерацій з метою залучення громадян до регулярних занять фізичною культурою і спортом.

УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРОДОВЖУЄ СВОЮ РОБОТУ В УМОВАХ КАРАНТИНУ ДО 22.05.2020

 

На території Сумської області з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 період карантину подовжено до 22.05.2020. Працівники управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації переведені на дистанційну форму роботи згідно графіку. В режимі робочого часу в приміщенні управління працюють закріплені працівники та начальник управління.

Звертаємося з проханням до громадян утриматися за можливості від відвідування приміщення управління та звертатися за телефонним номером (0542) 61-09-69 або електронною адресою  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Дякуємо за розуміння та небайдужість до себе та оточуючих людей!