Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УВАГА! МИ РОЗПОЧИНАЄМО ОБГОВОРЕННЯ СКЛАДУ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Розпочато обговорення проєкту розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації «Про внесення змін до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 24.03.2017 № 162-ОД «Про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при Сумській обласній державній адміністрації» (зі змінами від 26.09.2018 № 558-ОД)»

Проект розпорядження розроблено управлінням молоді та спорту  Сумської обласної державної адміністрації на основі пропозицій структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації, інститутів громадянського суспільства, та з урахуванням вимог відповідного Порядку, а також вимог постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 № 999 «Про затвердження Типового положення про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при місцевій державній адміністрації».

Громадське обговорення у формі електронних консультацій з громадськістю триватиме по 21.08.2020 включно.

Усі бажаючі протягом терміну обговорення можуть надавати пропозиції до проекту розпорядження, а саме щодо включення чи виключення кандидатур до складу координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Сумській обласній державній адміністрації управлінню молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації (на адресу: вул.Першотравнева, 29, к. 65, 4 поверх, на факс (0542) 61-09-69 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Пропозиції до проекту програми бажано подавати в електронному виді.

Контактна особа: головний спеціаліст відділу у справах молоді управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації Гребенюк Анна Анатоліївна.