Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВИЗНАЧЕНО ПЕРМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ СОЦІАЛЬНОЇ РЕКЛАМИ «Я ПИШАЮСЬ, Я – УКРАЇНЕЦЬ!»

 Обласний конкурс соціальної реклами «Я пишаюсь, я – УКРАЇНЕЦЬ!» проводився з нагоди відзначення в Сумській області 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві. 

Організатором виступив Сумський обласний осередок Національної спілки краєзнавців України спільно з управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації.

 Конкурс проводився з метою патріотичного, правового, естетичного виховання молоді, популяризації української історії, традицій, культури тощо  через створення соціальних тематичних відео робіт та соціальних макетів і спрямований на підвищення рівня патріотизму, національної свідомості серед молоді та популяризацію українського як невід’ємної складової свідомого громадянина.

 Головною умовою зйомки та виготовлення соціальної реклами  стала тематика національно-патріотичного виховання, популяризація українського під спільним гаслом «Я пишаюсь, я – УКРАЇНЕЦЬ!».

 Проводився Конкурс у двох номінаціях: відеоролик, соціальний макет.

 Упродовж червня тривав прийом заявок та конкурсних робіт.

 Компетентне журі, до складу якого ввійшли представники Сумського обласного осередку Національної спілки краєзнавців України, координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Сумській ОДА та управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, опрацювавши подані на конкурс матеріали, визначили переможців.

 Отже, номінація «Відеоролик»:

 І місце - Громак Жанна Дмитрівна,  Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1;

 ІІ місце - Баль Олена Вікторівна, Таран Вікторія Олексіївна  та творча група студентів Лебединського педагогічного коледжу імені А.С.Макаренка»;

 ІІІ місце - Творча група «Білківські патріоти», Білківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тростянецької районної ради Сумської області.

 Номінація «Соціальний макет»:

 І місце - Зуєва М.В., Глухівський  ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою

 ІІ місце - Стегній Владислава Сергіївна, Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3.