Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПЛАСТУНИ СУМЩИНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ОКРУЖНОМУ НОВАЦЬКОМУ КРАЄЗНАВЧОМУ ТАБОРІ ОРЛЯТ «КРУТО» НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ

З 30 червня по 11 липня 2019 року у м. Нікополь (Дніпропетровська область) на березі Каховського моря був проведений табір Національної скаутської організації України «КРУТО 2019» (Краєзнавчий унікальний табір орлят).

Пластове новацтво отримало змогу протягом двох тижнів освоїти таборову програму, яка включала в себе і розвиток в діток навичок самостійного ведення побутових справ – прибирання, гігієна, допомога по кухні; і фізичний розвиток – щоденні ранкові руханки, теренові змагання, заняття з отримання пластових вмілостей («Атлет» - спорт, «Жабка» - плавання і т. ін.).

Свої творчі здібності малеча могла виявити у величезній кількості майстерок, підготовлених виховниками табору – тут було і майстрування птахів з трави, і виготовлення картин-дряпанок, і Петриківський розпис, і картинки пластиліном на склі.

Цікавими для дітей стали заняття з таборування, маскування. Юні слідопити навчилися вистежувати різних місцевих звіряток і бути спостережливими.

Оскільки табір мав краєзнавчий характер – лейтмотивом протягом усього часу проведення табору стала казка-легенда про людей, які впродовж тисячоліть заселяли південні терени нашої країни. Під час денної тиші дітки могли почитати книжки, котрі описують історичне минуле нашого краю.

Відсвяткували пластуни і Івана Купала – хлопці змайстрували самого Купала, дівчата – Морену. Пізно ввечері першого спалили а другу – втопили, Хлопці наловили дівчачих віночків, після чого усі радісно стрибали через купальське вогнище.