Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УВАГА! ОГОЛОШЕНО КОНКУРС СОЦІАЛЬНОЇ РЕКЛАМИ «Я ПИШАЮСЬ, Я – УКРАЇНЕЦЬ!»

У рамках підготовки та відзначення в Сумській області 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві, управління молоді та спорту спільно з Сумським обласним осередком Національної спілки краєзнавців України упродовж червня-липня 2019 року проводять Обласний Конкурс соціальної реклами «Я пишаюсь, я – УКРАЇНЕЦЬ!».

Конкурс проводиться у двох номінаціях:

- відеоролик

- соціальний макет

Головною умовою зйомки та виготовлення соціальної реклами є тематика національно-патріотичного виховання, популяризація українського під спільним гаслом «Я пишаюсь, я – УКРАЇНЕЦЬ!».

Учасниками Конкурсу є представники учнівської, студентської та трудової молоді. Учасниками Конкурсу також можуть бути творчі групи дітей та молоді, кількість осіб яких не обмежується.

Роботи надаються до управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації до 30 червня 2019 року на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  чи за адресою: м.Суми, вул. Першотравнева, 29, кабінет 65.

Просимо забезпечити інформування дітей та молоді про умови участі, терміни подачі заявок та всебічно сприяти їх участі у конкурсі.

Положення Конкурсу додається