Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРЕДСТАВНИКИ СУМСЬКОГО ОБЛАСНОГО ОСЕРЕДКУ ВГО «МОЛОДИЙ НАРОДНИЙ РУХ» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ «ПІД ПОКРОВОМ ТРИЗУБА – 2019»

Представники Сумського обласного осередку ВГО «Молодий Народний Рух» взяли участь у Всеукраїнському фестивалі, спрямованому на вшанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, «Під Покровом Тризуба – 2019», що проходив 25 – 26.05.2019 на Київщині, у м. Боярка.

Організатори заходу – Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації, Боярською міською радою та громадською організацією «Валькірія» забезпечили учасникам змістовну різнопланову програму. Незабутнє враження отримали від військово-історичної реконструкції бою військ УНР проти більшовиків, почутих думок провідних українських істориків, письменників та громадських активістів. Неймовірно цікавим та пізнавальним був велоквест з історії міста, під час якого учасники познайомилися з визначними подіями та постатями, що вплинули на хід історії.

Шаленого драйву додали виступи українських рок-гуртів, що забезпечило атмосферу єдності та духовного піднесення.