Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУДЕТЬСЯ ЩОРІЧНИЙ 14-Й ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МУЛЬТИМЕДІЙНИХ ПРОЄКТІВ «ВРЯТУВАТИ ВІД ЗАБУТТЯ»!

Стартує проведення щорічного 14-го Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття», метою якого є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

Організатором Всеукраїнського конкурсу виступає Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади, Київським міським будинком учителя. Також в організації заходу беруть участь представники Інституту історії України НАН України, Спілки письменників України.

УВАГА! МИ РОЗПОЧИНАЄМО ОБГОВОРЕННЯ СКЛАДУ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Розпочато обговорення проєкту розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації «Про внесення змін до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 24.03.2017 № 162-ОД «Про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при Сумській обласній державній адміністрації» (зі змінами від 26.09.2018 № 558-ОД)»

Проект розпорядження розроблено управлінням молоді та спорту  Сумської обласної державної адміністрації на основі пропозицій структурних підрозділів Сумської ОДА, інститутів громадянського суспільства, та з урахуванням вимог відповідного Порядку, а також вимог постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 №999.

Громадське обговорення у формі електронних консультацій з громадськістю триватиме по 21.08.2020 включно.

ОГОЛОШЕНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МАЛЮНКІВ ТА ФОТОГРАФІЙ «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?»!

Благодійним фондом «Об’єднання світових культур» спільно з Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення, Українською молодіжною правничою асамблеєю за підтримки Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Міністерства молоді та спорту України, проводиться  Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України.

До участі у Конкурсі запрошуються діти віком від 3 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу. Конкурсні роботи приймаються до 15 серпня 2020 року включно. З положенням про конкурс можна ознайомитися за посиланням: http://uwcfoundation.com/img/schodlameneukraina.pdf.

ДО СКЛАДУ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРAЦІЇ БУДУТЬ ВНЕСЕНІ ЗМІНИ

У зв’язку з виробничою необхідністю, а також з метою підвищення ефективності та активізації діяльності, заплановано внесення змін до персонального складу координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Сумській обласній державній адміністрації (далі - координаційна рада НПВ).

Нагадаємо, координаційна рада НПВ утворюється та функціонує відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року № 999 "Про затвердження Типового положення про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при місцевій державній адміністрації". 

РЕЗОЛЮЦІЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ НАРАДИ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ВІД 14.10.2019

Викладаємо для ознайомлення та урахування в роботі у напрямку національно-патріотичного виховання дітей та молоді Резолюцію координаційної наради національно-патріотичних організацій від 14.10.2019
Контактна особа для уточнення інформації та налагодження комунікацій – Майоров Даниїл Андрійович. 093-903-83-00

ВІДБУДЕТЬСЯ ЩОРІЧНИЙ 13-Й ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МУЛЬТИМЕДІЙНИХ ПРОЄКТІВ «ВРЯТУВАТИ ВІД ЗАБУТТЯ»

 

Міжнародним благодійним фондом національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади, Київським міським будинком учителя проводиться щорічний 13-й Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття» (далі – Конкурс), метою якого є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

У Конкурсі можуть брати участь учні старших класів, студенти, учителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. На Конкурс можуть подаватися як індивідуальні так і групові проєкти.

УВАГА!!! МІНМОЛОДЬСПОРТ ПРОВОДИТЬ ОН-ЛАЙН ОПИТУВАННЯ

Міністерство молоді та спорту України, як головний орган у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері національно-патріотичного виховання,  спільно з Державною установою "Державний інститут сімейної та молодіжної політики" проводять інтернет-опитування щодо вивчення основних складових компетентностей фахівців сфери національно-патріотичного виховання молоді.
Пропонуємо взяти участь у опитуванні особам, які долучаються до впровадження державної політики у сфері національно-патріотичного виховання.  
 
Google-анкету необхідно заповнити до 10 вересня 2019 року за посиланням: https://forms.gle/Yu2AGoJkCwTg9nLU8.
 

ВИЗНАЧЕНО ПЕРМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ СОЦІАЛЬНОЇ РЕКЛАМИ «Я ПИШАЮСЬ, Я – УКРАЇНЕЦЬ!»

Обласний конкурс соціальної реклами «Я пишаюсь, я – УКРАЇНЕЦЬ!» проводився з нагоди відзначення в Сумській області 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві.

Організатором виступив Сумський обласний осередок Національної спілки краєзнавців України спільно з управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації. Конкурс проводився з метою патріотичного, правового, естетичного виховання молоді, популяризації української історії, традицій, культури тощо  через створення соціальних тематичних відео робіт та соціальних макетів і спрямований на підвищення рівня патріотизму, національної свідомості серед молоді та популяризацію українського як невід’ємної складової свідомого громадянина.

МОЛОДЬ ОБЛАСТІ ЗНАЙОМИТЬСЯ З ІСТОРИЧНИМИ, ЕКОЛОГІЧНИМИ ТА КРАЄЗНАВЧИМИ ОБ’ЄКТАМИ СУМЩИНИ

За фінансової підтримки управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації у червні та липні здійснено два молодіжних заходи патріотичного спрямування у форматі туристично-краєзнавчих велопоходів «Мальовнича Охтирщина» та «Сім чудес Сумщини».

З 3по 13 липня 2019 року пізнавально-туристичний велопохід ІІ категорії складності «Сім чудес Сумщини» було здійснено за маршрутом: м. Кролевець – м. Глухів – с. Соснівка – с. Шалигине – с. Нова Слобода –  м. Путивль – Спадщанський ліс (музей техніки) – м. Буринь –  м. Конотоп – с. Шаповалівка – м. Ромни – с. Пустовойтівка – с. Кулішівка – смт. Недригайлів – с. Великі Луки – с. Межиріч – с. Токарі – м. Лебедин – м. Тростянець – м. Охтирка з відвідуванням історичних, екологічних та краєзнавчих об’єктів. Загальна протяжність маршруту склала 520 км. 

ПЛАСТУНИ СУМЩИНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ОКРУЖНОМУ НОВАЦЬКОМУ КРАЄЗНАВЧОМУ ТАБОРІ ОРЛЯТ «КРУТО» НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ

З 30 червня по 11 липня 2019 року у м. Нікополь (Дніпропетровська область) на березі Каховського моря був проведений табір Національної скаутської організації України «КРУТО 2019» (Краєзнавчий унікальний табір орлят).

Пластове новацтво отримало змогу протягом двох тижнів освоїти таборову програму, яка включала в себе і розвиток в діток навичок самостійного ведення побутових справ – прибирання, гігієна, допомога по кухні; і фізичний розвиток – щоденні ранкові руханки, теренові змагання, заняття з отримання пластових вмілостей («Атлет» - спорт, «Жабка» - плавання і т. ін.).
   

МОЛОДЬ ВІДСВЯТКУВАЛА 360-ту РІЧНИЦЮ ПЕРЕМОГИ У КОНОТОПСЬКІЙ БИТВІ

З нагоди відзначення в Сумській області 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві 27.06.2019 в Конгрес-центрі СумДУ проведено відкриту лекцію «Конотопська битва: історія і сучасність», спікером якої виступив член правління Національної спілки краєзнавців України, голова Сумської обласної організації Олег Миколайович КОРНІЄНКО. Також, 29.06.2019 здійснено поїздку з нагоди відзначення в Сумській області 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві, у ході якої відбувся огляд колишньої Конотопської фортеці, презентація спільної виставки з Інститутом східноєвропейських досліджень (Польща) «Гадяцька угода 1658-2018» у Конотопському краєзнавчому музеї ім. О.М.Лазаревського та проведено круглий стіл «Конотопська битва – один із центральних епізодів україно-російської війни 1658-1659рр.».