Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НА СУМЩИНІ ВІДБУВСЯ ПОКАЗ НАУКОВО-ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ФІЛЬМУ «ІМЕНІ ВИГОВСЬКОГО»

Стрічку «Імені Виговського» Олега ВОЛОДКЕВИЧА презентували в конференц-залі Конгрес-центру СумДУ. Разом із поціновувачами історії та документалістики стрічку переглянув та взяв участь у презентації голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

Очільник облдержадміністрації відмітив, що Сумська область має найбільшу в Україні протяжність державного кордону з Російською Федерацією. Тому для нашого регіону важливо використовувати всі можливості для виховання патріотизму у молоді, в тому числі і медійні.

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

01 липня 2021 року під головуванням заступниці голови Сумської обласної державної адміністрації Вікторії Медвідь відбулося засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Сумській обласній державній адміністрації (далі – Рада НПВ).

До порядку денного засідання Ради НПВ було включено ряд важливих питань, зокрема було погоджено та взято за основу орієнтований план роботи Ради НПВ на 2021 рік. Підсумовуючи результати засідання ради НПВ, Вікторія Медвідь зазначила, що реалізація державної політики у сфері національно-патріотичного виховання потребує якісно нових підходів щодо забезпечення скоординованої діяльності органів державної влади, місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства.

ЗАПРОШУЄМО НА ДОПРЕМ’ЄРНІ ПОКАЗИ ФІЛЬМУ «ІМЕНІ ВИГОВСЬКОГО»

 

8 липня 2021 року в Сумах та 9 липня у Конотопі відбудуться допрем’єрні покази науково-документального фільму «Імені Виговського» українського режисера Олега Володкевича.

Переглянути стрічку та поспілкуватися з творчою авторською групою в м.Суми можна 8 липня 2021 року в конференц-залі Конгрес – центру СумДУ (м.Суми, вул. Покровська, 9/1), о 15:00 год.

УРЯД ЗАТВЕРДИВ ПЕРШУ В УКРАЇНІ ДЕРЖАВНУ ЦІЛЬОВУ СОЦІАЛЬНУ ПРОГРАМУ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ НА ПЕРІОД ДО 2025 РОКУ

 

Сьогодні Кабінет Міністрів України затвердив першу в Україні державну цільову соціальну програму національно-патріотичного виховання на період до 2025 року. Метою програми є  удосконалення та розвиток цілісної загальнодержавної політики національно-патріотичного виховання шляхом формування та утвердження української громадянської ідентичності. Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт (https://cutt.ly/cmamOCB.

Національно-патріотичне виховання дітей та молоді є одним із пріоритетних напрямів діяльності держави та суспільства.

МОЛОДЬ ОБЛАСТІ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ «ЗАШКІВ»

 

18-20 червня 2021 року на Львівщині відбудеться XV ювілейний Всеукраїнський фестиваль «Зашків».

Фестиваль вже традиційно проходитиме за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Метою заходу є патріотичне виховання молоді через вшанування та нагадування про видатну постать Євгена Коновальця.

ПРЕЗЕНТОВАНО ПРОЄКТ ОБЛАСНОЇ ПРОГРАМИ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ НА 2021-2025 РОКИ

Під час засідання Координаційної ради з надання допомоги учасникам бойових дій та членів їх сімей, що відбулося 31.03.2021, начальник управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації Євген ПОХОДНЯ презентував проєкт Обласної програми національно-патріотичного виховання на 2021-2025 роки

Нагадаємо, що зазначена Програма передбачає концентрацію зусиль органів влади, педагогів, громадськості та всіх зацікавлених осіб за декількома пріоритетами.

ТРИВАЄ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ СКЛАДУ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРAЦІЇ

Наразі триває обговорення проєкту розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації «Про внесення змін до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 24.03.2017 № 162-ОД «Про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при Сумській обласній державній адміністрації» (зі змінами від 24.09.2020 № 481-ОД)»

Проєкт розпорядження розміщено на сайті Сумської обласної державної адміністрації у розділі «Електронні консультації з громадськістю» за посиланням: http://media.sm.gov.ua/index.php/uk/686

«УЧІТЕСЬ, ЧИТАЙТЕ, І ЧУЖОМУ НАУЧАЙТЕСЬ, Й СВОГО НЕ ЦУРАЙТЕСЬ!»

 

З нагоди 207-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації спільно з Сумським історичним порталом, Сумською обласною організацією Національної спілки краєзнавців України, членами експертної робочої групи з питань національно-патріотичного виховання запрошує долучитися до онлайн-вікторини «Шевченко і Сумщина».

Вікторина представляє собою 30 цікавих питань про сторінки життя та творчості Кобзаря, пов’язані із Сумщиною та є певним анонсом циклу онлайн-вікторин, що в подальшому будуть розміщуватися на Сумському історичному порталі як навчальна програма, за результатами проходження якої учасники отримуватимуть сертифікати, а переможці – пам’ятні призи.

ДО СКЛАДУ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРAЦІЇ БУДУТЬ ВНЕСЕНІ ЗМІНИ 2021

Відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 24.03.2017 № 162-ОД «Про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при Сумській обласній державній адміністрації», ураховуючи структурні та кадрові зміни, що відбулися, управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації готує зміни до персонального складу координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Сумській обласній державній адміністрації (далі - координаційна рада НПВ).

Якщо Ви маєте пропозицію щодо кандидатури для включення у склад обласної координаційної ради НПВ (або виключення когось із діючих членів ради), просимо надати до 16 лютого 2021 року свої аргументовані пропозиції електронною поштою на адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У НАЦІОНАЛЬНОМУ КОНКУРСІ ТВОРЧИХ РОБІТ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ 30-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

 

За підтримки Міністерства молоді та спорту України заплановано проведення Національного конкурсу творчих робіт (есе) «Шлях розвитку сучасної української культури. Погляд молоді» (далі – Конкурс) з нагоди відзначення 30 річниці незалежності України.

Конкурс проводиться Інститутом політико-правових та релігійних досліджень за підтримки Київської міської організації Національної спілки письменників України, Європейської культурної асамблеї, видавничої організації «Юрінком Інтер», Вишгородського історико-культурного заповідника, Всеукраїнського товариства «Знання» України, Київського академічного театру українського фольклору «Берегиня» та засновників міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

29 СІЧНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ПОЛЕГЛИХ У БОЮ ПІД КРУТАМИ

 

Сьогодні в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

29 січня 1918 року в Крутах перебувало до 520 українських воякiв, юнакiв і студентiв при 16 кулеметах та з однією гарматою на залiзничнiй платформi. У росіян була десятикратна перевага в живій силі, мали бронепотяг та артилерію.