Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМЩИНА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПРИБИРАННЯ

19 вересня 2020 року українці разом із мільйонами активістів зі 180 країн світу вийшли на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day».

В Україні акція об’єднала більш ніж 50 000 учасників традиційних прибирань (індивідуального, сімейного, корпоративного форматів). Школярі, студенти,  посадовці, артисти, активісти, відповідальні громадяни та представники засобів масової інформації очистили понад 1200 локацій у 24 областях.

НА СУМЩИНІ ПРОВЕДЕНО ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК #BEACTIVE» У РАМКАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ТИЖНЯ СПОРТУ

 

Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації приєдналось до проведення Сумським обласним відділення Національного Олімпійського комітету «Олімпійського уроку #BeActive» в рамках Європейського тижня спорту.

Цього року захід відбувся 16 вересня 2020 року в онлайн форматі за закритими дверима для глядачів на трибунах Легкоатлетичного манежу Сумського державного університету, але це гарна можливість переглянути уже зафільмований урок у соціальних мережах та каналах. Зміна формату пов’язана з карантинними заходами, які внесли корективи в життя країни.

НА СУМЩИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ЩОРІЧНА ВСЕУКРАЇНСЬКА СОЦІАЛЬНО-ЕКОЛОГІЧНА АКЦІЯ З ПРИБИРАННЯ ЗЕЛЕНИХ ЗОН ТА БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЙ «ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ РАЗОМ!»

 

19 вересня 2020 року за ініціативи громадської організації «Let’s do it, Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It! World» відбудеться щорічна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання зелених зон та благоустрою територій «Зробимо Україну чистою разом!»

Громадська організація «Let’s do it, Ukraine»  – це громадська організація, яка реалізовує міжнародні, всеукраїнські та регіональні проєкти. Діє у 24 областях України. За 5 років існування об’єднала  понад 1,5 млн. учасників нашої країни.

СУМЩИНА ЗУСТРІЧАТИМЕ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ «РОЗВИТОК РЕГІОНАЛЬНИХ МЕРЕЖ МОЛОДІЖНИХ ЦЕНТРІВ»

За підтримки Міністерства молоді та спорту України у період 25-26 вересня 2020 року в м. Суми (приміщення Конгрес-Центру, СумДУ) відбудеться один із 4-х етапів Всеукраїнського форуму «Розвиток регіональних мереж молодіжних центрів»!

Формат заходу передбачає застосування методики CivicLab, яку впроваджують наші партнери з Офісу Ради Європи в Україні.

Реєстрація на участь у Форумі здійснюється до 20.09.2020 включно виключно в онлайн форматі за посиланням: https://forms.gle/EsCWEfX9jBJMnjSz9

05 ЛИСТОПАДА 2020 РОКУ У М. СУМИ ВІДБУДУТЬСЯ УСТАНОВЧІ ЗБОРИ З ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Повідомляємо, що 05 листопада 2020 року у м. Суми відбудуться установчі збори з формування складу молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації, під час яких будуть вирішуватися організаційні питання, обиратиметься склад та затверджуватиметься положення нового обласного молодіжного консультативно-дорадчого органу. Інформація щодо місця, часу та формату проведення установчих зборів буде повідомлена додатково.