Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ТРИВАЄ ПРОЦЕС ФОРМУВАННЯ ТА ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ОСНОВНОГО ПРОГРАМНОГО ДОКУМЕНТУ У МОЛОДІЖНІЙ СФЕРІ - КОНЦЕПЦІІ ДЕРЖАВНОЇ ЦІЛЬОВОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «МОЛОДЬ УКРАЇНИ» НА 2021 –2025 РОКИ

 

Міністерство молоді та спорту України продовжує формування проекту Концепції Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2021 –2025 роки. Черговим етапом стане серія публічних обговорень проекту документу в онлайн режимі, що відбудуться у період з 26 по 29 травня 2020 року.

До публічного громадського обговорення проекту Концепції запрошуються працівники та працівниці установ та організацій по роботі з молоддю, у тому числі фахівці та фахівчині місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування,  молодіжні працівники та працівниці, представники інститутів громадянського суспільства, молодіжних центрів, активісти, та всі ті, кому небайдужа молодіжна політика. 

СЬОГОДНІ В УКРАЇНІ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ НАСТУПНИЙ ЕТАП ПОСЛАБЛЕННЯ КАРАНТИНУ

 

Із 22 травня в Україні починається новий етап виходу з карантину, в якому дозволяється проведення спортивних заходів, з урахуванням рекомендацій МОЗ.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 № 392 з 1 червня розпочнеться робота закладів фізичної культури і спорту (ДЮСШ, ШВСМ, ЦОП, інші), спортивних клубів та фітнес центрів.

Нагадаємо, що з 11 травня членам Національних збірних команд України вже було дозволено брати участь у навчально-тренувальному процесі.

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ СКАНДИНАВСЬКОЇ ХОДЬБИ ТА ЇЇ КОРИСТЬ

 

Всесвітній день скандинавської ходьби відзначається щороку в третю суботу травня. Вона набула широкої популярності в кінці XX століття в Скандинавії, через що і має таку назву. Історія скандинавської ходьби бере свій початок з давніх часів, де паломники, вівчарі чи інші використовували палиці як опору. В медицині цю техніку почали застосовувати як лікувальну фізкультуру з минулого століття.

Також відкривачами цього напряму вважають професійних лижників Фінляндії. В 40-х роках минулого століття вони розробили методику, яка була покликана допомогти залишатися в формі в періоди між сніговими сезонами. Висока ефективність обумовила подальше використання методу в лікувальній фізкультурі і техніках реабілітації людей з травмами хребта. 

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ 2020 ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ УКРАЇНСЬКІЙ РОДИНІ ТА РОДОВОДУ

 

Для українця вишиванка – не просто одяг. Це щось дуже особливе: особисте, рідне, святе. Вишивка – як символ, який зберігає його коріння, ідентичність, розуміння себе. Це наша історія: міфологія, релігія, давнє мистецтво наших предків, душа нашого народу. Та більше того, у вишивці зашифровано наш генетичний код.

День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно молоде, але таке улюблене народне свято, покликане сприяти єдності й культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.

Традиційно в Україні цей день відзначається в третій четвер травня. Цьогоріч – День вишиванки припадає на 21 травня.

ДЛЯ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ ТА ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ РОЗРОБЛЕНО ПОРТФОЛІО З РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ

 

В рамках Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» розроблено практичний інструмент самооцінювання власних громадянських компетентностей та потрібні матеріали для їх планування та розвитку - ПОРТФОЛІО З РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ

Як повідомляють координатори проекту,  команда #DOCCU у співпраці з НАДС розробило "ПОРТФОЛІО для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з розвитку громадянських компетентностей".