Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІТАЄМО СПОРТИВНУ СПІЛЬНОТУ СУМЩИНИ З ДНЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ!!!

Спорт – невід’ємна складова життя кожної людини. Для когось – це професія, для когось – спосіб життя, а для когось – розвага. Але хай там як, спортсмен живе у кожному. Бо спорт – це прагнення бути кращим і досягати більшого.

Дружній колектив управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації вітає спортсменів, тренерів, професіоналів сфери фізичної культури і спорту, аматорів та вболівальників з Днем фізичної культури і спорту України. Хай вам щастить у всіх починаннях, хай здоров’я буде міцним, достатку та радості!

У СУМАХ ПРОВЕЛИ ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК

10 вересня 2019 року у легкоатлетичному манежі Сумського державного університету зібралося майже 1000 школярів міста Суми, для яких Сумським обласним відділенням Національного Олімпійського комітету України, Департаментом освіти і науки та управлінням молоді та спорту Сумської обласної адміністрації за підтримки управління освіти і науки Сумської міської ради провели Відкритий Олімпійський урок в області.

У програмі заходу вихованцями дитячо-юнацьких спортивних шкіл та професійними спортсменами представлено показові виступи з баскетболу, хокею на траві, футзалу, фігурного катання на роликових ковзанах, художньої гімнастики, спортивної акробатики, панкратіону, дзюдо, боксу та карате. 

ШАНОВНІ СПОРТСМЕНИ, ТРЕНЕРИ ТА ПРАЦІВНИКИ ГАЛУЗІ!!!

13 вересня 2019 року о 13.00 у палаці культури АТ «Сумське НВО» (м.Суми) відбудуться урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту у Сумській області. У програмі передбачено відзначення професійних досягнень грамотами та подяками, концертна програма, зустріч з видатними спортсменами області. Збір для пам’ятного фотографування та спілкування розпочнеться о 12.30.

Запрошуємо тих, хто просто любить спорт чи займається ним професійно, тих, хто працює у сфері фізичної культури та спорту чи просто хоче привітати сумську спортивну спільноту, долучитися до святкування!

УВАГА!!! МІНМОЛОДЬСПОРТ ПРОВОДИТЬ ОН-ЛАЙН ОПИТУВАННЯ

Міністерство молоді та спорту України, як головний орган у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері національно-патріотичного виховання,  спільно з Державною установою "Державний інститут сімейної та молодіжної політики" проводять інтернет-опитування щодо вивчення основних складових компетентностей фахівців сфери національно-патріотичного виховання молоді.
Пропонуємо взяти участь у опитуванні особам, які долучаються до впровадження державної політики у сфері національно-патріотичного виховання.  
 
Google-анкету необхідно заповнити до 10 вересня 2019 року за посиланням: https://forms.gle/Yu2AGoJkCwTg9nLU8.
 

ТРАДИЦІЮ ОРГАНІЗАЦІЇ ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ-СПОРТСМЕНІВ ОБЛАСТІ ПРОДОВЖЕНО!

 

29 серпня у Дитячому оздоровчому таборі Універ» Сумського державного університету відбулося урочисте закриття IV табірної зміни.

Можливість оздоровитися у закладі цього року отримало 150 дітей – вихованців обласних ДЮСШ, переможців обласних, Всеукраїнських та Міжнародних змагань з різних видів спорту. Путівки було придбано управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації за рахунок коштів обласного бюджету шляхом проведення процедури тендерних закупівель. Нагадаємо, що організація управлінням оздоровлення саме талановитих дітей-спортсменів області стала доброю традицією, що реалізовується третій рік поспіль.