Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

#ШЕВЧЕНКО_В_МОЄМУ_СЕРЦІ - ФЛЕШМОБ, ЩО БУЛО ОРГАНІЗОВАНО ДО 205 РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА!

 

9 березня 2019 року увесь світ відзначав  205 років з Дня Народження Тараса Григоровича Шевченка! Великий Кобзар, батько нації, душа і свідомість народу…Для кожного постать Шевченка і його творчість має своє особисте значення, водночас – без перебільшення Тарас Шевченко –символ України!

З цієї нагоди управлінням молоді та спорту Сумської ОДА було ініційовано проведення флешмобу  #Шевченко_в_моєму_серці

Учасники акції мали викласти на своїй сторінці в мережі Facebook цитату або улюблений вірш Шевченка, зробити хештег #Шевченко_в_моєму_серці та передати естафету будь-якій кількості своїх друзів.

ГЛУХІВСЬКА БІАТЛОНІСТКА У ДЕСЯТЦІ НАЙКРАЩИХ НА СПРИНТЕРСЬКІЙ ГОНЦІ ЮНІОРОК У НОРВЕГІЇ

Глухівчанка Анна Кривонос виборола бронзу на чемпіонаті з біатлону серед юніорок в рамках третього (заключного) етапу Юніорського кубку IBU у Шушені (Норвегія). 

Наша спортсменка пройшла дистанцію спринтерської гонки з одним колом штрафу. Перемогла у змаганні шведка Аманда Лундстрем, яка відпрацювала без помилок на вогневих рубежах. «Срібло» забрала громадянка Болгарії Мілєна Тодорова, що відправилася на дистанцію на 2 хвилини пізніше Анни Кривонос.

УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОЧАТКОВУЄ У 2019 РОЦІ ПРОВЕДЕННЯ ВІДБОРУ КРАЩИХ МОЛОДІЖНИХ ПРАКТИК СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЗА ПІДСУМКАМИ ОБЛАСНОГО МОЛОДІЖНОГО ФОРУМУ

Міністерством молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН в Україні у 2017 році було започатковано Конкурс кращих практик молодіжної роботи в Україні. І у 2017, і у 2018 роках на участь у конкурсі було подано понад 100 заявок з різних куточків України. 

З метою відбору, відзначення і поширення кращих молодіжних практик Сумської області, управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації (далі – Управління) започатковує у 2019 році проведення відбору кращих молодіжних практик Сумської області та проведення за підсумками Обласного молодіжного Форуму (далі – Форум), де зазначені практики буде презентовано.

ЗАВЕРШИЛИСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ СЕРЕД УЧНІВ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИХ СПОРТИВНИХ ШКІЛ З ЛИЖНИХ ГОНОК

20-25 лютого 2019 року в м.Суми (урочище Токарі, л/б «Динамо») відбулися Всеукраїнські змагання серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл з лижних гонок.

У змаганнях взяли участь понад 150 спортсменів з Київської, Харківської, Вінницької, Сумської областей та м.Київ.

ВІДБУЛИСЯ ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ ОБЛАСТІ СЕРЕД УЧНІВ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИХ СПОРТИВНИХ ШКІЛ, ВІДКРИТИЙ КУБОК ОБЛАСТІ НА ПРИЗИ ТРИРАЗОВОГО ЧЕМПІОНА СВІТУ СЕРЕД МОЛОДІ, МАЙСТРА СПОРТУ МІЖНАРОДНОГО КЛАСУ О.УШКАЛЕНКА, ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ СЕРЕД ДОРОСЛИХ, ЮНІОРІВ ТА ЮНІОРОК

 

20-24 лютого 2019 року в м.Суми (урочище Токарі, л/б «Динамо») відбулися відкрита першість області серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, відкритий кубок області на призи триразового чемпіона світу серед молоді, майстра спорту міжнародного класу О.Ушкаленка та чемпіонат області серед дорослих, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат з лижних гонок.

У змаганнях взяло участь понад 165 спортсменів з Кролевецького, Охтирського, Краснопільського, Ямпільського, Роменського, Шосткинського, Великописарівського районів та міст Суми, Шостка, Глухів, Конотоп.

СУМЩИНА ПРИЙНЯЛА ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ДЗЮДО СЕРЕД МОЛОДІ ДО 23 РОКІВ

 

У змаганнях взяли участь 286 спортсменів, серед яких 18 представників Сумської області.

У загальному заліку команда Сумщина посіла лише 14-е місце. Лідери стали Київ, Дніпро та Волинь.

Кращими результатами ситали  п’яті місця у Анжели Титаренко (вагова категорія до 52 кг) та Кевіна Мандегаряна (+100 кг). Сьомі посіли Маргарита Випирайло, Анна Мотузна (48 кг) та Микита Ханюков (100 кг). Аліса Канюк у ваговій категорії 57 кг стала дев’ятью.