Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМСЬКІ СПОРТСМЕНИ ОТРИМАЛИ «БРОНЗУ» ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ВЕСЛУВАННЯ

11-15 липня цього року м.Дніпро приймало змагання особистого чемпіонату України з веслування на байдарках і каное, у яких взяли участь спортсмени 16 областей країни.

Сумщину на змаганнях представляли спортсмени ДЮСШ «Україна» м.Суми та обласної ДЮСШ «Старт».

Бронзову медаль – виборов Сергій Коваленко на дистанції 5000 м. На байдарці-четвірці команда області у складі  Жохі Ярослава, Коваленка Сергія, Ніконова Олександра та Пірогова Дмитра була  четвертою на дистанції 1000 м, у складі Гріцуна Олександра, Жохі Ярослава, Коваленка Сергія та Пірогова Дмитра - п’ятою на дистанції 500 м.

СУМСЬКІ АТЛЕТИ ВІДЗНАЧИЛИСЯ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ

7-8 липня у  Бахмуті (Донецька область) проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді, з якого сумські атлети привезли 6 медалей.

Чемпіонами країни стали Іван Поваляшко у метанні диска, Михайло Тютюнників - у бігу на 400 м та Анастасія Шишняк - у бігу на 200 м.

Бронзові нагороди у дискобола Дмитра Олексенка, Федора Савостяна - у бігу на 400 м та Анастасії Шишняк - у  спринті на 100 м.

У загальному заліку сумські атлети посіли сьоме місце.

ФЕСТИВАЛЬ РІЗЬБЯРСТВА ЗІБРАВ БАГАТО ТАЛАНОВИТИХ МАЙСТРІВ НА ГЛУХІВЩИНІ

З 4 по 8 липня цього року в Глухові проходило  свято народних талантів України - фестиваль різьбярства Глухів 2018, куди з'їхалися майстри зі всієї України.

Участь у фестивалі приймали  знані майстри різьбярства – це скульптор і художник, директор дитячої студії «Дідова борода», музикант та учасник фольклорного гурту «Йорий Клоц» Антон Вогнедар Лубій.

Продемонстрував свою майстерність Руслан Найда – скульптор, письменник, громадський діяч та голова громадської організації «Етнічні козаки Придніпров’я» 

«ЗОЛОТО» ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ТЕНІСУ

29.06-07.07.2018 на кортах ТК «Campa» у місті Буча (Київська область) відбувся Чемпіонат України з тенісу серед спортсменів до 18 років.

Спортсмени з усіх регіонів України виборювали перемогу у одиночному та парному розрядах. Сумську область у змаганнях  представляла вихованка МСК «Тенісна Академія» м.Суми Пархоменко Анна, яка стала переможцем чемпіонату у особистому та парному розряді.

СУМСЬКІ БОРЦІ ВИБОРОЛИ МЕДАЛІ КУБКУ УКРАЇНИ З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ

З 5 по 6 липня у Хмельницькому проходив Кубок України з вільної боротьби, на якому сумські борці вибороли чотири нагороди.

Переможцем у ваговій категорії до 125 кг став Олександр Колдовський, Дмитро Ткаченко  посів друге місце у в/к до 79 кг, а Ігор Єрофєєв (в / к до 70 кг) та Дмитро Стріженок (в / к до 74 кг) здобули бронзові нагороди.

У загальному заліку команда Сумської області посіла друге місце.

Варто відзначити, що динамівець Ігор Єрофєєв, виконав на цих змаганнях норматив майстра спорту України.

ПРОВЕДЕНО ВІДКРИТИЙ ЛІТНІЙ ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З БІАТЛОНУ

 

04-08 липня 2018 року на базі НСБ «Динамо» проходив відкритий літній чемпіонат області з біатлону. У змаганнях взяло участь більше 120 спортсменів з міст Глухів, Ромни, Суми, Краснопільського та Білопільського районів.

Переможці змагань були нагородженні грамотами та медалями управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації.