е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЛЕГКОАТЛЕТИ СУМЩИНИ З МЕДАЛЯМИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ СЕРЕД ЮНІОРІВ

З 16 до 18 вересня 2022 року у місті Івано-Франківськ проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів, у якому брали участь спортсмени Сумщини.

У перший день змагань наші спортсмени вибороли чотири золоті, одну срібну та дві бронзові медалі, а саме: Олександр ТИТАРЕНКО у штовханні ядра виборов «бронзу», Лариса ГОЛУБОВСЬКА здобула «срібло» у бігові на дистанції 100 метрів з бар’єрами, Діана ГОНЧАРЕНКО виборола «золото» на стометрівці, Андрій НЕЧИПОРЕНКО – золоту нагороду у чотирьохсотметрівці, Денис НЕРОВНЯ – «бронзу» у бігові на дистанції 1 500 метрів.

В естафетному бігові 4 по 100 метрів сумські четвірки, у складі Лариси ГОЛУБОВСЬКОЇ, Валентини АВРАМЕНКО, Єлизавети ЗЄМЛЯНІКІНОЇ, Діани ГОНЧАРЕНКО серед юніорок та команди у складі Нікіти КОСТЕЦЬКОГО, Дениса БОСЕНКА, Михайла КОВША та Нікіти МАСЛЮКА серед юніорів – принесли у скарбничку збірної області дві золоті медалі. У другий день змагань, до завойованих семи медалей днем раніше, сумські спортсмени додали ще чотири: Єлизавета ЗЕМЛЯНІКІНА стала другою у забігові на дистанції 400 метрів з бар’єрами, Діана ГОНЧАРЕНКО здобула «золото» у бігові на двісті метрів, а сумська четвірка у складі Данила ГУЗЯ, Максима РОМАНОВА, Артема МІРОШНИЧЕНКА та Андрія НЕЧИПОРЕНКА – здобули «золото» в естафеті 4 на 400 метрів. Ще одне «золото» у скарбничку нашої команди здобув Олександр ТИТАРЕНКО у секторі з метання диска.