е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМЩИНА З МЕДАЛЯМИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З САМБО

З 16 до 19 серпня 2022 року у місті Київ проходив чемпіонат України з боротьби самбо серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове) та Всеукраїнський турнір «Кубок «Юна Україна» з боротьби самбо серед юніорів та юніорок (спортивне та бойове).

У змаганнях взяли участь майже п’ятсот спортсменів із 20 регіонів України, серед яких були й представники Сумщини.

На Всеукраїнському турнірі «Кубок «Юна Україна» у ваговій категорії до 50 кг перемогу здобула охтирчанка Ярина ФЕДОРЧЕНКО (тренери Меєрович Ю.М., Кісіль В.І.), яка крім того, виборола право на участь у складі збірної команди України у чемпіонаті світу з самбо, що відбудеться у Сербії;  у ваговій категорії до 80 кг Ангеліна ВЕЛИЧКО з Охтирщини посіла друге місце (тренер Рябчинський Г.В.), сумчанин Денис ЛИТВИН виборов «бронзу» у ваговій категорії до 98 кг (тренер Мачула К.О.).

На чемпіонаті України наша спортсменка Єлизавета ДІДОРЕНКО у ваговій категорії 47 кг виборола срібну нагороду (тренер Квітченко О.Є.), Ангеліна ВЕЛИЧКО та Ярина ФЕДОРЧЕНКО посіли треті місця та отримали бронзові нагороди.