е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМЩИНА ІЗ «ЗОЛОТОМ» КУБКА ЄВРОПИ СЕРЕД ДОРОСЛИХ З ДЗЮДО

06-07 серпня 2022 року у місті Рига (Латвія) відбувся Кубок Європи серед дорослих з дзюдо, у якому взяли участь понад 110 спортсменів з 16 країн світу.

У перший змагальний день збірна команда України здобула одразу сім нагород, серед яких золота медаль у скарбничку збірної України виборов дзюдоїст Сумщини Артем ХОМУЛА (вагова категорія до 73 кг). Розпочавши свій турнірний шлях з другого раунду, спортсмен переміг представників Великої Британії та Італії, після чого у півфіналі здолав суперника з Ізраїлю та у фіналі зустрівся зі спортсменом з Бельгії. Не визначивши переможця в основний час, поєдинок перейшов у Golden Score, на другій хвилині якого Артем здобув перемогу.

Підготував спортсмена тренер-викладач Сергій КОЛЕСНІЧЕНКО.