Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СЬОГОДНІ ПРОДОВЖУЄМО НАВЧАННЯ З ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ

За ініціативи Управління молоді та спорту Сумської ОДА в травні поточного року запроваджено серію практичних навчальних занять надання домедичної допомоги та тактичної медицини для працівників структурних підрозділів Сумської обласної військової адмінстрації, державних та комунальних установ.

10.06.2022 відбулося уже 5-те заняття, та друге, що проводимо у співпраці з волонтерами Громадський фонд "Суми". І саме два останні навчання були присвячені наданню домедичної допомоги саме для цивільного населення з акцентом, в першу чергу, на небезпеку пов’язану з війною, а також з різними ситуаціями, що можуть трапитися у звичайному житті.

Учасниками стали представники підрозділів апарату Сумської обласної військової адміністрації. Слухачі не лише в лекційному, але і у практичному форматі вчилися алгоритму надання допомоги постраждалому та собі до приїзду швидкої, знайомилися з переліком та правилами користування найбільш необхідними засобами, якими, у тому числі, варто укомплектувати власну підручну аптечку.

Всього на сьогодні навчаннями охоплено понад 100 осіб, а попит на такі курси продовжує зростати.