Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ДРУГИЙ РІК РЕАЛІЗАЦІЇ СПІЛЬНОГО ПРОЕКТУ «ПІДВИЩЕННЯ ПОЗИЦІЙ ОГС СУМЩИНИ ЧЕРЕЗ АДВОКАТУВАННЯ ПРОГРАМ УЧАСТІ МОЛОДІ У ФОРМУВАННІ ПОЛІТИКИ ГРОМАД»!!!

Не дивлячись на війну, в області триває другий рік реалізації проекту ГО «Бюро аналізу політики» за підтримки програми МАТРА Посольства Королівства Нідерланди «Підвищення позицій ОГС Сумщини через адвокатування програм участі молоді у формуванні політики громад», в якому управління молоді та спорту Сумської ОДА-ВА виступає партнером.

Так, 02-03 та 07-08 червня 2022 року в м.Охтирка для Чернеччинської грмади, як одній із учасниць другого року, проведено другий та третій тренінги на теми «Лідерство. Робота в команді» та «Ефективні комунікації»  із 6 запланованих.

Під час навчань учасники говорили про те, хто такий лідер; чим лідер відрізняється від керівника; які є типи лідерства; як із колективу утворити успішну команду та вірно розподілити ній ролі. В рамках тренінгу з ефективної комунікації в практичних вправах розглядалися теми маніпуляції і пропаганди, вплив стереотипів та шаблонів, а також вчилися будувати ефективні професійні комунікації. Перед початком тренінгу усі учасник пройшли обов’язковий інструктаж з техніки безпеки та першочергові дії у разі повітряної тривоги чи загрози артобстрілу.

Також, в рамках та на умовах загального партнерського проекту в Чернеччинській громаді було оголошено конкурс міні-грантів в результаті якого два проекти – переможці отримають фінансову підтримку у розмірі 40 тисяч гривень кожен. Як зазначив голова громади, Роман Бублик, сьогодні особливо актуальним та важливим є пошук та залучення можливостей підтримки соціально значущих ініціатив. А залучення молоді до їх ініціювання та реалізації – є перспективним інвестуванням у майбутнє. Відтак громада очікує на цікаві, потрібні, свіжі ідеї та, зі свого боку готова долучатися до підтримки їх впровадження.