Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРОДОВЖУЄМО НАВЧАННЯ З ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

За ініціативи управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації – військової адміністрації, КУ СОР «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання» у травні поточного року розпочалася серія практичних навчальних занять  з надання домедичної допомоги та тактичної медицини для працівників структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації - військової адміністрації, державних та комунальних установ.

Курси з домедичної допомоги – це практичні заняття за сучасними стандартами, під час яких учасники отримають базові навички щодо порятунку та підтримання життя до приїзду медиків. Учасники дізнаються: як укомплектувати власну аптечку, як рятувати життя при кровотечах, зупинці серця, як правильно допомогти при епілепсії, а також як правильно викликати швидку, щоб збільшити шанс на порятунок постраждалого. Зазначені курси призначені для людей без базової медичної освіти.

За цей час учасники отримають необхідні практичні знання, уміння та навички з надання першої допомоги до приїзду швидкої чи транспортування потерпілого до лікувального закладу. Навчання відбуватиметься за професійними сучасними стандартами з максимальним застосування практичних прикладів.

Так, сьогодні, 02.06.2022 відбулося друге навчання. Цього разу до проведення в якості фахових інструкторів долучилися волонтери ГФ «Суми». Сьогодні навчальний курс був спрямований, у першу чергу, на набуття учасниками навичок надання домедичної допомоги в різних складних умовах саме з акцентом на цивільних, а не військових.

Наразі проведено 4 заняття. Всього охоплено близько 90 осіб. У разі виникнення потреби та запиту серія занять буде продовжена.

Окрім практичної користі ці заняття слугують прикладом ефективної взаємодії органів державної влади з громадськістю. Адже в якості кваліфікованих інструкторів до проведення навчання залучаються різні громадські формування. І якщо на початку передбачалася співпраця лише з однією громадською організацією, на сьогодні готовність допомогти виявило уже три. Так, навчання проводять: ГО «Купина», добровольче формування територіальної громади (зазначені організації спеціалізуються на тактичній медицині) та ГФ «Суми» (волонтери фонду, що проводять заняття, акцентуючи увагу саме на навичках надання домедичної допомоги для цивільного населення).