Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ЗІ СРІБНИМИ ПРИЗЕРАМИ XXIV ЛІТНІХ ДЕФЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР

31 травня цього року голова Сумської обласної державної адміністрації – керівник обласної військової адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ зустрівся зі срібними призерами XXIV літніх Дефлімпійських ігор у м. Кашіас-ду-Сулі (Бразилія) у 2022 році Дмитром ПЕТРЕНКОМ, Анною ЗАТИЛКІНОЮ та їх тренерами.

«Ми пишаємося вами та щиро дякуємо за вашу працю, великий професіоналізм та за те, що ви у такий нелегкий для країни час відстоювали честь України та нашої області, зокрема, на міжнародній спортивній арені – сказав Дмитро Живицький. – Бажаю вам миру, міцного здоров’я, наполегливості, наснаги та удачі для підкорення спортивних висот».

До привітань дефлімпійців долучився голова Сумської обласної ради Віктор ФЕДОРЧЕНКО, який подякував спортсменам та тренерам за ту наполегливу працю, яка принесла такий високий результат.

Подяками голови обласної державної адміністрація, цінними подарунками обласної ради та грошовими сертифікатами від обласної влади за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури та спорту серед осіб з інвалідністю, досягнення високих спортивних результатів, відданість справі були відзначені срібні призери XXIV літніх Дефлімпійських ігор, майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби кульової Дмитро ПЕТРЕНКО та майстер спорту України міжнародного класу з пляжного волейболу Анна ЗАТИЛКІНА.

Також подяки голови обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури та спорту в Сумській області, багаторічну плідну професійну діяльність, відданість справі, підготовку спортсменів з порушенням слуху до високих спортивних результатів отримали спортсмени тренерів, тренери-викладачі Сумського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» Галина МЕДВЕДЄВА (стрільба кульова) та Володимир ЗАТИЛКІН (пляжний волейбол),

 Довідково. У період з 1 до 15 травня цього року у  бразильському місті Кашіас-ду-Сулі проходили XXIV літні Дефлімпійські ігри, які мали відбутися у лютому минулого року, однак, у зв’язку з епідемією коронавірусу, були перенесені на травень 2022 року.

Збірна України, яку представляли 170 учасників у 16 видах спорту, стала справжнім тріумфатором змагань:  спортсмени здобули 138 медалей, з них
62 золотих, 38 срібних та 38 бронзових, і посіли перше місце у загальному медальному заліку серед 71 країни-учасниці