Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМСЬКІ ЛУЧНИКИ – З МЕДАЛЯМИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ ЗІ СТРІЛЬБИ З ЛУКА

У період з 10 до 13 січня 2022 року у Палаці студентського спорту Сумського державного університету місто Суми приймало змагання чемпіонату України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів.

У турнірі взяли участь понад 200 лучників – представників Херсонської, Рівненської, Харківської, Львівської, Одеської, Чернігівської, Чернівецької, Черкаської, Сумської областей та міста Києва.

За результатами змагань медалі вибороли вихованці Сумської обласної школи вищої спортивної майстерності. Так, в особистому заліку серед жінок найсильнішою стала Поліна РОДІОНОВА (тренери Родіонов С.В., Родіонова Н.В.), серед чоловіків Олексій ГУНБІН став срібним призером змагань (тренери Гаркуша Є.В., Гаркуша В.А.).

У командних стрільбах переможцями стали чоловіки у складі Олексія ГУНБІНА, Владислава ЛІСНЯКА (тренер Солоненко Є.В.) та Артема ОВЧИННІКОВА (тренери Родіонов С.В., Родіонова Н.В.)

Жіноча команда у складі Поліни РОДІОНОВОЇ, Ірини ХОЧИНОЇ (тренер Солоненко Є.В.) та Богдани ГАПОН (тренер Солоненко Є.В.) здобули бронзову нагороду.