Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ 150 УЧАСНИКІВ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У П’ЯТОМУ ЮВІЛЕЙНОМУ БЛАГОДІЙНОМУ ЗАБІГУ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ТА ПОДОЛАЛИ 832 КМ

18 грудня 2021 року о 12 годині у м. Суми на площі Незалежності стартував забіг Святого Миколая 2021, організатором якого стала громадська організація «Race Project», яка займається проведенням спортивно-масових заходів у м. Суми та області.

Учасникам на вибір було запропоновано для подолання 3 дистанції: 10 км (6 кіл) для осіб віком від 16 років, 5 км (3 кола) для осіб віком від 10 років та благодійний 1 км для всіх охочих. Маршрут забігу пролягав через площу Незалежності – вул. Соборну – вул. Воскресенську – вул. Набережна р. Сумки та фінішували учасники на площі Незалежності.

Для того, щоб взяти участь у заході, учасникам необхідно було зареєструватися на сайті громадської організації «Race Project», вибравши один із запропонованих пакетів та сплативши стартовий внесок. Усі охочі допомогти більше ніж вартість стартового пакету мали змогу перерахувати кошти на відкритий рахунок. Усього було зібрано 10 715 грн, які підуть на лікування онкохворих дітей Сумського центру онкогематології.

У ході проведення заходу кожен учасник отримав стартовий номер учасника, медаль фінішера, чіп особистого хронометражу, шапку Святого Миколая, смс повідомлення з результатом, харчування на фініші та електронний диплом учасника заходу.